Що потрібно знати про corourtines, або більше ніж С++17

21.09.2017 Київ

C++ виник досить давно, але він продовжує безперервно розвиватися. Відбувається так багато змін з цією мовою програмування: шаблони, модулі, концепції, співпрограми, основні принципи та стандарти. C++ управляє світом розробки ігор, фінансових систем, embedded systems та GPS navigation software. Прикладом тому є один з наших інноваційних проектів - Map Operation Platform.

Дмитро, Senior Developer С++ в Intellias, поділився тонкощами застосування корутінів. Учасниками стали не тільки прихильники С++, але й розробники, які програмують на Python, і навіть Go. У процесі дискусії слухачі провели паралелі між С++ та іншими мовами - JavaScript та С#, обговорили асинхронність, безперервну інтеграцію, технічну специфікацію та відладку проектів.

"Завжди цікаво дізнаватись щось нове та ділитись практичним досвідом. Отримав корисну інформацію, буде над чим подумати завтра" - коментує один з гостей.

Ми і надалі будемо продовжувати серію зустрічей такого формату. А створювати продукти, використовуючи експертизу С++ на практиці, можна у складі команди Intellias. Дізнатися про вакансії за посиланням.

Дякуємо Дмитру за цікаві кейси, а учасникам - за активність та інтерес до сучасних стандартів і функціоналу С++.