Intellias – переможець конкурсу “Велопрацедавець року 2018”

18.10.2018 Київ

Компанія Intellias стала переможцем у конкурсі “Велопрацедавець року 2018”, який щороку організовує громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”.

“Велопрацедавець року” відзначає найбільш bike-friendly офіси в Києві та заохочує роботодавців створювати найкращі велоумови на робочих місцях.

За умовами конкурсу перемогу отримує компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для своїх колег: встановила велопарковку, має місце для переодягання та душ і заохочує колег їздити велосипедом на роботу.

“Наскільки нам відомо, такий конкурс єдиний в Україні, і ми дуже сподіваємося, що він відбудеться й у інших містах. Велоспільнота Intellias велика - у нас є офіси у Львові, Києві, Одесі та Харкові. І цю відзнаку ми сприймаємо як показник руху у правильному напрямку, а також як стимул розвиватися далі.” — прокоментувала Ольга Чумакова, HR Marketing Specialist, Intellias.

Цього року конкурс відбувся вже вдев’яте і до фіналу ввійшло 13 компаній та організацій.

Велоініціативи Intellias, які відбулися цього року:

Хочеш стати частиною нашої велодружньої команди? Обирай одну з кількох десятків вакансій і надсилай резюме! Будемо раді захостити твій велосипед на наших велопарковках!

Переглянути відкриті вакансії Intellias