Шах і мат: Intellias провів шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів

06.12.2017 Наукова бібліотека ЛНУ

Традиційно компанія Intellias відкрила зимовий сезон проведенням шахового турніру серед ІТ- спеціалістів Intelligent chess challenge. Турнір відбувся вже вп’яте, що зумовило зростання зацікавленості аудиторії - цього року участь взяли 92 учасників та учасниць, які позмагались за першість в цій інтелектуальній грі. Турнір пройшов в науковій бібліотеці ЛНУ, яка є найдавнішою та, мабуть, найгарнішою книгозбірнею в Україні. Раунди відбулися за швейцарською системою, за правилами якої у кожному наступному турі зустрічаються супротивники з однаковою або близькою кількістю очок. Отже, перше місце здобув Мельник Ігор. Друге місце посів Сорока Данило, а третє – Сумін Владислав.

Переможці отримали призи - сертифікати Amazon на 100, 50 та 30 доларів. Найкращою гравчинею стала Наталя Григоренко. Вона отримала сертифікат Amazon вартістю 50 доларів.

«Це моя перша участь в подібному турнірі. Я сподівався, що зможу непогано зіграти, але не було жодної впевненості, чи зможу виграти турнір. Упродовж дня було багато цікавих партій. Найбільше запам'яталась партія з гравцем, який зайняв друге місце. У мене майже не було часу, і я мав хороші шанси програти. Зрештою, партія закінчилась внічию. Лише тоді я зрозумів, що у мене є хороші шанси зайняти перше місце. Окрім турніру, приємно здивувала організація заходу», - ділиться враженнями Ігор Мельник, який став переможцем. Нам було приємно бачити на турнірі як постійних учасників, так і учасників, які взяли участь у змаганнях вперше.