Результати першого Всеукраїнського шахового турніру серед ІТ-спеціалістів від Intellias

17.03.2021 Україна

Intellias вперше провів всеукраїнський шаховий турнір серед ІТ спеціалістів. Окрім того, восьмий Intelligent Chess Challenge вперше відбувся онлайн. 415 учасників змагались на платформі chess.com. Вони зіграли 11 турів за швейцарською системою. Традиційним для турніру став формат швидких шах (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за хід). Античитерська система chess.com підтвердила, що гра відбулась чесно.

Перше місце у турнірі посів Дмитро Маркін, срібними призерами стали одразу двоє гравців – Орест Вовк та Олександр Євченко, закриває трійку лідерів Артем Тютюнник. Переможець отримав від Intellias електросамокат Crosser, володарю другого місця ми приготували портативну колонку JBL, а бездротові навушники Sony – третьому призеру.

Окрім того, ми обрали найкращу шахістку турніру. Нею стала Ольга Пруднікова. Вона отримала весняний набір для пікніку - килимок та термогорня.Фіналісти та найкраща шахістка також отримали кубки Intelligent Chess Challenge. 

На цьогорічному турнірі ми додали ще 11 можливостей перемогти. Особливість нашої події в тому, що вона об'єднує ІТ-спеціалістів, тому ми запровадили технічні категорії, в кожній з яких визначили найкращих гравців.

Переможці у технічних категоріях:

Java – Євгеній Берлог

Front-end – Богдан Левантович

.NET – Віталій Кавуза

DevOps – Леонід Хелемес

Python – Віталій Мелешко

C++ – Тарас Обервенець

Android – Володимир Калашніков

IOS – Богдан Савич

QA – Данило Сорока

Data Science – Юрій Марков

Machine Learning – Кирило Зайцев

Переможці в технічних категоріях разом з фіналістами турніру та найкращою шахісткою отримали особливий приз – сеанс одночасної гри з міжнародним гросмейстром, чемпіоном України з шахів 2016 року Михайлом Олексієнком. Партія запланована на 24 березня.

Дякуємо, усім гравцям та гравчиням та суддям, Антону Ромашову та Валерію Гриньову, які допомагають здійснювати нашу мрію – об’єднувати ІТ-спеціалістів у велику шахову спільноту України. Ми тим часом уже готуємо наступний шаховий турнір. Дізнавайтеся про наступну подію першими та підписуйтеся на Facebook Intellias.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua. У 2020-му отримала таке ж звання від легендарного видання Forbes. У 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».