Акцію завершено! Приєднуйся до Intellias та отримуй велосипед

16.07.2018 Львів, Київ, Одеса

UPD: 20 нових колег приєднались до команди Intellias та отримали новенькі велосипеди у якості welcome-бонусів. Тож, згідно умов, ми припиняємо акцію Code a bike.


Intellias оголошує про початок щорічної акції "Code bike". Із 19 липня ми даруватимемо велосипед кожному кандидатові, який підпише контракт з Intellias та приєднається до однієї із наших команд у Львові, Києві чи Одесі. Загалом ми підготували 20 велосипедів для наших 20 нових колег. Вони зможуть обрати - байк, або ж welcome-бонус у якості грошової виплати.

Ці welcome-бонуси розповсюджуються лише на технічні вакансії Intellias. Із повним переліком вакансій компанії ти можеш ознайомитись за посиланням.

Акція триватиме упродовж декількох наступних тижнів літа, а про її завершення ми повідомимо у розділі "Події".

Обрати вакансію

 

Intellias - велодружня компанія. Ми обладнали всі наші офіси сучасними велопарковками та душовими, аби зробити твоє добирання велосипедом на роботу максимально комфортним. Наша компанія також регулярно підтримує різноманітні велосипедні змагання та ініціативи. Тож обіцяємо, що тобі та твоїм велоінтересам знайдеться місце у великій команді ентузіастів.