Конкурс ідей ІТ-проєктів на тему екомобільності від Intellias

23.03.2021 Харків

Харків'ян запрошують пропонувати ідеї ІТ-проєктів, спрямованих на розвиток сталої мобільності. В рамках Boot Camp від Kharkiv IT-Cluster компанія Intellias обере найкращу ідею ІТ-проєкту на велотематику. Переможці зможуть реалізувати проєкт під менторством досвідчених фахівців з компанії.  

«Ми в Intellias хочемо бачити українські міста сучасними, сталими та екомобільними. Як технологічна компанія, ми маємо потужну експертизу в автомобільній індустрії та розробляємо передові рішення у галузі навігаційних сервісів. Нам цікаво застосувати цей досвід для покращення міського середовища», — розповідає Михайло Пузраков, Executive Chairman & COO компанії.

Фокусом корпоративної соціальної відповідальності Intellias є екомобільність. В компанії вже існує сильна велокультура — офіси облаштовані велопарковками та душовими, спеціалісти разом беруть участь у публічних заїздах, проводяться внутрішні події на велотематику. А біля львівського офісу нещодавно встановили швидкісні зарядні станції для електромобілів. Надалі планують розширювати цей напрям, популяризувати велокультуру та долучатись до нових проєктів у сфері екомобільності.  

Участь у проєкті — це можливість отримати перший практичний досвід та створити корисний для міста ІТ-проєкт. 

Кому буде цікаво: 

- випускникам технічних спеціальностей, 

- випускникам маркетингових та PR спеціальностей, адже мало просто зробити рішення, важливо про нього розповісти!

- випускникам ІТ-курсів. 

Старт розробки: квітень 2021 р. 

Презентація готових проєктів: травень 2021 р. 

Для участі потрібно зареєструватись до 31 березня за цим посиланням.  

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині, США і Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів. 

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua. У 2020-му отримала таке ж звання від легендарного видання Forbes. У 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року». 

Про Kharkiv IT-Cluster

Kharkiv IT-Cluster — харківська громадська спілка, яка з 2015 року об’єднує провідні  IT-компанії, місцеву владу та вищі навчальні заклади для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста.  

Цілі проєкту: просувати місто як провідну IT-локацію, підтримувати IT-community і освіту, а також поступова трансформація Харкова в IT-центр міжнародного масштабу. 

Місія організації — розвивати сприятливе середовище для  IT-бізнесу в регіоні.