"Екомобільне літо Intellias" – підсумки проєкту

28.09.2021

Як це – розвивати велокультуру у п'яти містах України? Час підбивати підсумки великого проєкту “Екомобільне літо” від Intellias. З дня запуску у Міжнародний день велосипеда – 3 червня проєкт охопив Львів, Київ, Харків, Одесу та Івано-Франківськ. Нам вдалося залучити до активностей не лише спеціалістів Intellias, але й членів їхніх родин, друзів та всіх, кому цікава велокультура.

Проєкт розпочався з ініціативи IntelliBike Challenge — в межах Intellias обрали 5 амбасадорів та амбасадорок у п'яти містах. Вони провели 75 днів літа на велосипеді та ділилися досвідом з іншими. Сумарно вони накрутили 3628 кілометрів, а це приблизна відстань з Києва до найбільшого острова у світі – Ґренландії. Про те, як минув челендж вони розповіли нашому блогу.


Щодня їздити на велосипеді: історії амбасадорів Intellibike Challenge

Як безпечно їздити на велосипеді: поради та інсайти велоінструктора

До амбасадорів доєдналися й інші наші спеціалісти. У рамках #IntelliBike Flashmob вони реєстрували свої поїздки у мобільному додатку, а в кінці ми визначили найкращих у різних категоріях, серед яких сімейна поїздка та найдовша поїздка.

Окрім того, у липні ми зібрались на наші уже традиційні корпоративні велопоїздки у Львові, Києві, Харкові та Івано-Франківську. У супроводі гідів та з корисними снеками від нас, наші спеціалісти досліджували околиці своїх міст.

“Екомобільне літо” – це не просто про багато заходів на велотематику. Цим проєктом ми старалися популяризувати велокультуру на кількох рівнях: культурному, практичному та локальному. Також нам вдалося зацікавити різну цільову аудиторію як новачків, так і досвідчених велосипедистів та велосипедисток”, – розповідає Олександр Чучко, CSR спеціалістка Intellias.

Велошкола стала другим заходом в межах проєкту. Долучитися до неї онлайн змогли усі охочі. Велоінструктор Павло Ткаченко розповів, для кого підійде велосипед, як транспортний засіб, як безпечно пересуватись містом та на що звертати увагу при виборі велосипеда, захисту та як доглядати за ним вдома.

        Кінопокази як місце зустрічі однодумців

Ми любимо не лише їздити та розповідати про екомобільність, але й показувати її, тому влаштували Urban Mobility Shorts. Запросили всіх охочих у подвір’я львівського офісу Intellias на показ короткометражок про мобільність, відібраних спеціально для нас організаторами “Wiz art festival”. А в Києві показ відбувся на терасі нашого офісу.
Ми дуже хотіли, щоб наш проєкт вплинув на розвиток екомобільності не лише на рівні спільноти, але й на рівні міст. Саме тому ми стали головною велолокацією проєкту “Майстерня міста”. Це серія дискусій, лекцій та презентацій, на яких мешканці, влада та активісти спілкуються про важливі міські та громадські ініціативи.

У нашому львівському офісі ми влаштували IntelliBike Space. Спеціалісти безкоштовно оглядали та ремонтували велосипеди гостей події, всі охочі доповнювали велику надруковану веломапу Львова своїми рекомендаціями маршрутів. Також ми оновлювали ПДР знання для велосипедистів з Матвієм Шкотнярем, головою Львівської Асоціації Велосипедистів. А мобільність обговорювали з керівником управління транспорту Львівської міської ради Орестом Олеськівим. Наостанок ми разом з усіма гостями сміялися під тематичний стендап, а серед всіх учасників та учасниць події розіграли велосипед, який спеціально для нас розмалювали художники.“Екомобільне літо” в Intellias насправді не закінчилося, адже наша любов до велокультури продовжується і росте кожної миті. 

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100. 

Intellias неодноразово отримував відзнаку найкращого роботодавця. Так, ІТ професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року у дослідженні EY. У 2020 році Intellias також став найкращим роботодавцем серед сервісних компаній згідно з опитуванням DOU.ua та найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, двічі Intellias здобув звання «Велопрацедавця року» від UCycle.