Intellias візьме участь у першому Чемпіонаті світу з корпоративних шахів

19.02.2021 Україна

Intellias візьме участь у першому Чемпіонаті світу з корпоративних шахів. Змагання, організовані міжнародною шаховою федерацію FIDE, відбудуться 19-21 лютого онлайн. Участь у чемпіонаті візьмуть 284 команди з різних країн світу, які представлятимуть свої компанії.

Команда Intellias складається з п’яти гравців: Валерій Гуз, Middle DevOps Engineer (AWS), Вікторія Селіванова, Senior Scala Engineer, Володимир Яцик, Senior JavaScript Engineer (Generalist) та Орест Вовк (запрошений гравець, капітан команди, майстер FIDE), гравець резерву - Андрій Мазурок, Strong Middle JavaScript Engineer (Generalist). Чемпіонат відбудеться у форматі швидких шах (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за хід).

Команди змагатимуться за титул Чемпіона світу з корпоративних шахів FIDE. Водночас усі команди-учасниці, які беруть участь у двох соціальних програмах Федерації, мають можливість отримати спеціальний приз: візит на майбутній матч Чемпіонату світу з шахів, який відбудеться в рамках цьогорічної всесвітньої виставки “EXPO-2021” в Дубаї.


Окрім того, представники компаній-учасниць та спонсори матимуть можливість зіграти з претенденткою на звання Чемпіона світу з шахів та Чемпіонки світу серед жінок з шахів Ju Wenjun. Чемпіонат транслюватиметься в прямому ефірі на Chess.com.

Зазначимо, що 13 березня Intellias проведе власний восьмий шаховий турнір серед ІТ спеціалістів. Цього разу він вперше відбудеться на всеукраїнському рівні та онлайн. Детальніше про змагання та реєстрація за посиланням.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».