Платинове партнерство Global Azure Bootcamp

22.04.2019 Львів

Global Azure Bootcamp — це серія заходів у цілому світі, яка збирає разом експертів та користувачів Microsoft Azure. Головна мета таких івентів — допомогти розробникам покращити свої знання і отримати практичні навички в розробці хмарних рішень на платформі Microsoft Azure. 

20 квітня Intellias підтримав конференцію Global Azure Bootcamp Lviv 2019 як платиновий партнер. Це глобальний навчальний курс, який вже третій рік поспіль організовує Lviv.NET Community.

Ми радо зустрілися з представниками .NET спільноти, розповіли про атмосферу в компанії, про можливості професійного зростання та численні бонуси для спеціалістів Intellias.

Також на події виступив наш експерт Сергій Селецький, Cloud Solutions ArchitectSenior Tech Lead у Intellias, з доповіддю: “CQRS and Event Sourcing in Azure”.

Крім цього, усі учасники мали змогу взяти участь в конкурсі "Google Home talks to Azure Functions?" і виграти смарт-колонку Google Home Mini від Intellias. Переможцем став Андрій Ткачишин.

Дякуємо усім, хто підходив до нашого стенду поспілкуватися та дізнатися про актуальні .NET вакансії. Нагадуємо, їх можна переглянути тут.