Intellias зібрав понад 200 000 гривень для онкохворих дітей

25.01.2021 Україна

Intellias передасть понад 200 000 гривень на лікування онкохворих дітей. Гроші вдалось зібрати завдяки благодійній акції «Добра зима в Intellias», яку компанія запустила в рамках щорічної ініціативи «ІТ-Миколай». Спеціалісти Intellias та всі охочі робили внески через фандрейзингову платформу dobro.ua. У підсумку 140 благодійників переказали 103 000 гривень. Аби підтримати ініціативу, компанія додала ще 100 000 гривень до зібраної суми!

Усі кошти підуть на створення системи нейроонкологічної допомоги дітям з пухлинами мозку та хребта. Їх отримає відділення нейрохірургії КНП «Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова».

«Ми намагаємся підтримувати благочинні проекти, які допомагають рятувати життя, зокрема життя і здоров'я дітей, тому багато років поспіль беремо участь в ініціативі ІТ Миколай. Така благодійна традиція стала частиною нашої корпоративної культури і спеціалісти Intellias охоче долучаються до неї», — розповідає Михайло Пузраков, Executive Chairman & COO компанії.

Для того, щоб зробити збір коштів ще кориснішим та приємнішим, ми розіграли серед доброчинців три Amazon Kindle Paperwhite останнього покоління та понад 30 подарунків від соціальних підприємств, громадських, благодійних та культурних організацій: Голландської пекарні 21.3, БФ "Життєлюб", Музею у темряві "Третя після опівночі" / 03:00, Inspiration Family, Gudzyk, Кранчі з Любов‘ю, Одеського художнього музею, Veterano Brownie, OZERO, Горіхового дому, Happy Paw, Zelenew, Майстернї Мрії, БФ Запорука, ГО "Горизонталі", БФ "Відчуй", Буківнички, Ukrainer, ФронтМед, Ініціативи "Франківськ Який Треба Берегти".

Окрім цього, партнери благодійної кампанії, Gorgany надали 3 сертифікати для розіграшу, Intellias — корпоративні сувеніри. А благодійники, що здійснили внесок на суму понад 2 000 грн отримали ексклюзивні кекси «Мінтове серце» від пекарні Good Bread from Good People.

Ми щиро вдячні усім, хто взяв участь та зробив цю зиму добрішою!

Про ІТ-Миколай
Акція «ІТ-Миколай» щороку об’єднує працівників львівських ІТ-компаній та всіх ІТ-спеціалістів шляхом проведення благодійних акцій, метою яких є збір коштів на медичне обладнання для порятунку життя онкохворих дітей.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».