Hour For Future – година можливостей Intellias для школярів

11.12.2020 Україна

Hour For Future – це безкоштовна онлайн-подія для школярів, яку компанія Intellias організувала у межах глобальної освітньої ініціативи Hour Of Code. Вісім наших спеціалістів впродовж години розповідали про весь цикл розробки, роль різних ІТ професій у ньому та поспілкувалися зі школярами. Майже 100 учнів з 11 областей України долучилися до події. 16-річний Владислав Кошель з м. Токмак Запорізької області один із них:

Владислав Кошель

учасник Hour For Future

 

“Моє хобі – Front-end. Маю уже перші успіхи в цьому напрямку – коригував верстку сайту нашого місцевого молодіжного телебачення. Мене приваблює магія “оживлення” дизайну в браузері. Я хотів би вивчати також Back-end. Лектор виявився Full-stack розробником і допоміг мені зрозуміти, з чого почати. Іноді дивлюсь на Youtube вебінари по Front-end та слухаю подкасти з веброзробки”.

А от 14-річна Тамара Ковальчук з села Дніпропетровське Херсонської області обрала лекцію про рекрутинг:

 

Тамара Ковальчук

учасниця Hour For Future

 

“Я слухала лекцію про рекрутинг, який цікавить мене уже давно. Також я захоплююсь темою програмування, а ще – відеозйомки та монтажу. Розглядаю можливість стати журналісткою та перекладачкою. Впевнена, що знання та навички рекрутингу допоможуть мені навчитися вести якісний діалог з колегами. А якщо я відкрию власну компанію, то це допоможе мені ще й наймати крутих спеціалістів та знайомитись з багатьма цікавими людьми”.

Юлія Глушко, Senior бізнес-аналітик в Intellias. Вона - одна з восьми спеціалістів Intellias, які стали лекторами події. Свою професію вона пояснювала на прикладі роботи в ІТ проєктах: 

“Ми зробили певну вправу, аби краще розібратися, що таке вимоги в найширшому контексті цього слова і чому важливо вміти формулювати їх правильно. Адже якщо не чітко описати те, що хочеш, можна отримати щось зовсім інше. Також ми поговорили про майбутніх користувачів розробки чи продукту. Вважаю, що дітям важливо розповідати про різні професії та їхні особливості. Так вони матимуть краще розуміння того, що на них чекає в кожній спеціальності”.

Hour for Future компанія Intellias організувала у партнерстві з Центром інноваційної освіти "Про.Світ" та краудфандинговою платформою "GoFundEd".

Окрім Hour For Future, наші спеціалісти провели традиційні онлайн-уроки про ІТ сферу у Львові та Івано-Франківську. Загалом в українських школах відбулося майже півсотні таких уроків. Найбільший запит був у Львові та області – там зареєстрували 502 класи, а також в Івано-Франківську – 325 школярів.

Нагадаємо, впродовж 7-11 грудня по всьому світу тисячі менторів з ІТ компаній проводять уроки інформатики в місцевих школах у рамках глобальної ініціативи Година коду (від англ. Hour of Code). Її мета – популяризувати програмування серед школярів усього світу. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».