Intellias долучився до “Години Коду”

14.12.2018 Львів

3-7 грудня у Львові пройшла безкоштовна міжнародна освітня ініціатива “Година Коду”, спрямована на популяризацію інформаційних технологій серед школярів. Її метою є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою.

Цього року до ініціативи було залучено близько 100 шкіл Львова і відбулася вона за підтримки Львівської міської ради та MakerSpace Lviv. Сім експертів Intellias, серед них і CEO Intellias, Віталій Седлер, стали менторами “Години Коду” і долучилися до проведення спеціально розроблених інтерактивних уроків інформатики.

Ми попросили наших колег поділитися своїми враженнями від участі у “Годині Коду”.

Тарас, Team Lead:

“Я проводив урок у Ліцеї №57 ім. Короля Данила для 7-Б класу. Говорили про великі дані, машинне навчання та актуальність професій найближчого майбутнього — які професії вже зникли, які скоро зникнуть, а які все ще будуть актуальними протягом наступних декількох десятиліть. У дітей були цікаві запитання, наприклад: “Що будуть робити люди, коли роботи заберуть всю роботу?”

 Роман, DevOps Engineer:

“Я вже 3-й рік підряд був у своїй рідній 98-й школі. Діти були задоволені, оскільки ми вчились програмувати в ігровій формі. Я дав на вибір дітям дві гри — Minecraft і Dance Party. Можу сказати, що кожного року дітям все легше вдається виконувати завдання. Школярі мене питали на яких мовах програмування я пишу код. Також декілька з них розповідали, що вже пробували писати власні веб-сторінки чи якісь базові речі на Python.”

 Костянтин, Finance Director:

“Я проводив урок "Години Коду" в 8 класі школи № 28. В цю школу ходили мої діти, тому відчув поклик розказати про ІТ-індустрію саме там. Ми поспілкуватися на різні теми — починаючи від того, як працює комп’ютер і що таке бінарний код, і до побудови алгоритму переконання батьків в розмовах з підлітками та досягнення наперед поставленої цілі при суперечці з мамою. Діти активно брали участь в обговоренні, цікавилися не тільки програмуванням, а й суто прикладними речами — умовами праці в офісі, зарплатою, проектами. Дуже цікаво було поговорити про альтернативні способи навчання, нестандартні підходи, гейміфікацію процесу.”

 Дмитро, Head of Presales CoE:

“Цього року брав участь у “Годині Коду” вже вдруге, провів два уроки у 8-х класах. Приємно, що школа була добре підготовлена, було все необхідне обладнання, смарт-дошка та навіть 3D-принтер. Учні були в захваті, що мають можливість переключитись і взяти участь в нестандартному уроці. Вони доволі легко проходили завдання, пройшли більше половини гри на уроці та обіцяли закінчити вдома. Ставили багато запитань про сферу ІТ, про можливості, які вона відкриває. Також велику роботу проробили організатори у Львові — MakerSpace Lviv та ЛМР. Завдяки ним координація та підтримка менторів і представників шкіл була на найвищому рівні.”

 Intellias подарував комплекти підручників з вивчення Python та JavaScript для дітей кожній школі, у якій проводили уроки наші ментори. Сподіваємося, що наступного року все більше компаній та спеціалістів долучаться до цієї чудової освітньої ініціативи.