Як Intellias захищає права людини в компанії

08.07.2022

Нещодавно в Україні ратифікували Стамбульську конвенцію. Це є значним кроком цивілізованого суспільства у захисті прав жінок.

Ми в Intellias поважаємо права кожної людини незалежно від статі, віку, походження, віросповідання та розвиваємо культуру рівності. Так, у компанії діє Кодекс етики та функціонує Етичний комітет, який відповідає за дотримання прав людини серед колег.

Минулого року ми стали першою ІТ-компанією, яка підписала Принципи розширення прав та можливостей жінок і впроваджує їх у свою діяльність. Серед інших активностей — розробка політик зі сприяння гендерній рівності, протидії насиллю, а також політика відповідального батьківства. 

Тож хочемо поділитись з вами цією інформацією:

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії та Болгарії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».