Intellias у рейтингу The Best of Global Outsourcing 100

19.02.2019 США

19 лютого міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) підбила підсумки року на The Outsourcing World Summit в Орландо, США, та опублікувала рейтинг кращих світових аутсорсерів та постачальників ІТ-послуг. Цьогоріч асоціація оголосила особливу програму — Best of The Global Outsourcing 100 — у яку не приймала нових заявок від компаній на участь, а склала перелік кращих організацій із тих, які вже неодноразово фігурували у попередніх списках за 10 років.

Intellias названо одним із провідних фахівців аутсорсингу, які попередньо зарекомендували себе у рейтингах Global Outsourcing 100.

Я дуже радий, що Intellias традиційно фігурує у таких престижних рейтингах як Best of the Global Outsourcing 100. Це визнання підкреслює нашу відданість клієнтам, чіткий фокус на вирішення їхніх бізнес-проблем та прагнення до вдосконалення якості наших послуг. Відзнака Intellias такими міжнародними організаціями як IAOP допомагає IT-індустрії в Україні вийти на якісно новий, глобальний рівень.

Віталій Седлер, CEO Intellias

IAOP — глобальна асоціація, яка щорічно проводить комплексні дослідження у сфері аутсорсингу, таким чином допомогаючи світовим компаніям у виборі постачальників IT-послуг. Список The Best of The Global Outsourcing 100 є джерелом інформації для компаній, які прагнуть розширити свої пропозиції та працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. 

Рейтинг формується на основі певних критеріїв, серед яких: інноваційний підхід до роботи та надання послуг, сертифікати та нагороди за успішні проекти, відгуки клієнтів, позитивна динаміка зростання, відгуки клієнтів та проекти з корпоративної соціальної відповідальності. Цьогорічний спеціальний огляд IAOP базується на оцінці всієї історії компанії з моменту початку програм Global Outsourcing 100 та Best Outsourcing Advisors.