Intellias взяв участь у IT Nation HACK 2.0 від проєкту IT nation 2.0

29.09.2022

Дві доби, щоб показати свою ІТ креативність та професіоналізм на реальних робочих кейсах. Минулих вихідних відбувся онлайн-хакатон IT Nation HACK 2.0. На ньому змагались тестувальники (TEST) та фронтенд-розробники (CODE), випускники та випускниці проєкту IT nation 2.0.

Впродовж двох діб команди демонстрували знання, які здобули на проєкті “IT nation 2.0”, генерували ідеї, шукали рішення, прокачували hard і soft skills. Intellias став партнером заходу, а одна з наших спеціалісток оцінювала результати роботи обох команд у журі.

Front-end розробники отримали завдання зверстати головну сторінку сайту IT-академії та реалізувати функціонал, що допомагає користувачеві в навігації на сайті та подачі заявки для консультації з менеджером.

Тестувальникам потрібно було протестувати продукт, оформивши всю необхідну документацію та визначити ступінь готовності продукту до релізу.

Перемогу на хакатоні IT Nation HACK 2.0 у напрямі CODE отримала команда “ReDeYeS”, здобувши 123 бали. У напрямку TEST конкуренція була жорсткою, адже за призові місця боролися 20 команд. Врешті, перемогу здобула команда “Fixit”.

Загалом, в онлайн-хакатоні взяло участь 24 команди, а це 94 учасники. Їх підтримували 25 менторів - це представники компаній-партнерів та ментори проєкту. Детальніше про результати хакатону читайте тут. А ось тут можна переглянути відео з фіналу події.

Нагадаємо, що раніше Intellias взяв участь у проєктів IT Nation. Двоє наших спеціалісток провели менторські консультації для студентів та студенток, а також прочитали дві лекції:

Дарина Степченкова «Проєктний менеджмент в ІТ»
Ілона Лесько «Ефективні комунікації. Психологія управління і мотивація» 

 

Про IT nation 2.0

Проєкт IT nation 2.0. покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці жителям з різних частин України. Учасники та учасниці мали можливість навчатися за одним із 4 напрямів: Frontend Base, Frontend Advanced, QA Manual або QA Automation. Курси були розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання. Освітній проєкт «IT nation 2.0» реалізується Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» за сприяння Проєкту «Економічна підтримка Східної України».

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, з понад 2700 спеціалістів та спеціалісток. Розробницькі центри компанії розташовані в Болгарії, Україні, Польщі, Хорватії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей в усьому світі. У 2022 році Intellias вчетверте увійшов до списку найкращих сервісних IT компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100.