Інтелліас приєднався до ІТ Кластеру

17.05.2016 Львів

Етапи розвитку та ріст компанії супроводжують різні показники – збільшення прибутку та кількості працівників, поява цікавіших та амбітніших проектів, зростання конкуретної спроможності тощо. За останні роки стрімкий ріст Інтелліас важко заперечити – ми досягнули чималих висот та цілей, здобули безцінний досвід у роботі з всесвітньо відомими проектами. Тож своїм обов’язком ми вважаємо розвиваток індустрії загалом. Це й була одна з причин вступу компанії в ІТ Кластер.

«Я вважаю, що Львівський ІТ Кластер виконує важливі місії популяризації та консолідації нашої галузі в місті та поза його межами. Ми раді стати частиною цієї ініціативи та разом будувати успішну економіку майбутнього Львова та України», - вважає співзасновник "Інтелліас" Віталій Седлер.

ІТ Кластер об’єднує провідні компанії міста та має неабиякий вплив на середовище у Львові.

«Ми слідкуєм за розвитком IT Кластера з часу його створення і бачимо, як Кластер набирає все більшу вагу і стає силою, здатною впливати на бізнес-середовище у Львові, задає високий стандарт, на який можуть рівнятись кластери інших міст. Ми вирішили приєднатись до кластера, щоб зробити свій внесок у розвиток рідного міста. Ми впевнені, що нетворкінг, обмін інформацією та досвідом, спільна робота, участь в заходах, організованих кластером, принесуть користь нашій компанії і закликаєм інші компанії також приєднуватись», - зазначив співзасновник "Інтелліас" Михайло Пузраков.

Ми, команда Інтелліас, обіцяємо не здавати позицій та прагнути лише до більшого!