Велодружність: Інтелліас підтримав МТБ марафон

08.05.2016 Львів, Високий Замок

Велодружність – це те, що об’єднує багатьох колег Інтелліас. Та й справді – чимало наших працівників щодня добираються на роботу та з неї на своїх двоколісних. Ми підтримуємо такі ініціативи – кожен офіс Інтелліас обладнаний душем та велопарковкою. Однак це далеко не всі кроки, які ми робимо в підтримку велоруху. Так, цього року Компанія стала спонсором МТБ марафону «Тільки у Львові».

О 9.30 із парку Високий Замок стартувало 108 учасників із різних куточків України та з-за кордону. Вони подолали дистанції у 15, 37 та 59 кілометрів. Цікаво, що велосипедистів на шляху до перемоги не зупинили ані мінлива львівська погода (були і дощ, і сонце), ані перехожі на вулицях міста. Спортсмени та ентузіасти, розпочавши шлях з найвищої точки міста, проїхали через центральну частину Львова та парк Погулянка. Окремої уваги заслуговують наймолодші учасники заходу – вони змагались з «дорослою» лігою на рівних!

Зрештою, переможців нагородили дипломами та призами. А всі учасники, тим часом, отримали чудову нагоду познайомитись та поспілкуватись. Тож ми сподіваємось, що подібні ініціативи в Україні проводитимуться ще частіше та стануть прекрасною традицією.