Дитячі кімнати в Intellias стали кейсом HeForShe Congress 2020

30.09.2020 Україна

15 спікерів та 5 дискусій. Таким цього року буде HeForShe Congress 2020. HeForShe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, заснований структурою UN Women Ukraine, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. HeForShe Congress 2020 безкоштовний і відбудеться онлайн 1 жовтня. Подія збере найкращі практики та прогресивні бізнес-кейси, покликані покращити ситуацію з гендерною рівністю в Україні. Зареєструватись на HeForShe Congress 2020: Рівно цінні можна  тут.

Одна з дискусій конгресу називається “Як створити умови для рівноцінного батьківська?”. На ній Роман Гапачило VP, Talent Management в Intellias, розповідатиме про дитячі кімнати в офісах Intellias, куди наші спеціалсти можуть привести своїх дітей.

                                       

Дитячі кімнати є у нашому львівському та київському офісі*. З понеділка по п’ятницю у них працює няня. Також дитячу кімнату відкрили у івано-франківському офісі. Взимку нею можуть скористатися спеціалісти з інших розробницьких центрів Intellias. Особливо, це зручно для тих, хто хоче провести вікенд в горах. Такі спеціалісти можуть приїхати до Франківська у п’ятницю вранці і попрацювати в цьому офісі. Тоді як за дітьми догляне няня.

Про інші особливості нашої корпоративної культури читайте за посиланням.

* На час карантину наша компанія перейшла на віддалений режим роботи, дитячі кімнати у цей період також не працюють.

Про компанію

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).