Інтелліас - золотий спонсор Lviv IT Arena

01.10.2016 Арена Львів

Вступ в ІТ Кластер для нас став важливим кроком назустріч розвитку ІТ-ком’юніті України. Однак і на цьому зупинятись ми не хочемо. Відтак, цього року Інтелліас став золотим спонсором найбільшого ІТ-івенту країни – Lviv IT Arena. Таким чином, нам вдалось стати доєднатись до створення конференції світового рівня, про що можуть свідчити імена спікерів та якість доповідей, представлених ними.

Перебування на ІТ Arena стало для нас чудовим досвідом. Ми познайомились із новою для нас аудиторією (не лише програмісти, але й власники бізнесів, стартапи, менеджери) та поспілкувались із лідерами ІТ-ринку України, які також підтримали IT Arena у якості спонсорів. Не можемо не пригадати ще й такий приємний момент як розіграш велосипеда, адже саме такий приз чекав на учасників нашого конкурсу. Зрештою, подарунок знайшов свою власницю.

Ділимось враженнями у фото та сподіваємось, що наступного року ми знову зробимо свій внесок та підтримаємо таку важливу для українського ІТ подію. А тим часом пропонуємо переглянути наші актуальні вакансії та, можливо, стати частиною смартової та комфортної компанії.