Intellias серед найбільших ІТ компаній України

14.03.2023

Intellias вкотре серед лідерів рейтингу «50 найбільших ІТ компаній України» за версією DOU. Станом на січень 2023 в нашій команді працюють понад 3200 спеціалістів, 2700 з яких – в Україні. Це дозволило нам посісти 9 місце у дослідженні. Редакція DOU складає рейтинг двічі на рік, деталі доступні за посиланням. Цього разу у дослідженні враховували кількість спеціалістів компаній, які зараз перебувають в Україні або ж сплачують податк якщо через повномасштабну війну опинилися за кордоном. 

Попри воєнні загрози та економічні виклики Intellias у межах стратегії глобального зростання продовжує відкривати нові розробницькі центри як в Україні, так і за її межами. Навесні 2022 року компанія відкрила офіс в Ужгороді. Окрім того, враховуючи ситуацію із енергопостачанням, ми забезпечили спеціалістів та спеціалісток додатковими робочими просторами у Києві та Львові. Того ж року запрацювали одразу три нові офіси у Польщі – у Варшаві, Вроцлаві та Гданську. Розробницькі центри Intellias також з’явились у Болгарії, Хорватії, Іспанії та Португалії. На початку 2023 року Intellias оголосив про вихід на ринок Індії та Колумбії.

У 2022 році Intellias оголосив про приєднання ІТ компанії Digitally Inspired, яка базується у Великій Британії та Україні. Це дало компанії можливість посилити експертизу в індустріях Retail та eCommerce, а також стати ближчими до наявних і потенційних клієнтів у Великій Британії.

Ми продовжуємо шукати та наймати таланти в Україні та інших країнах своєї присутності. Наразі у нас відкриті 120 вакансій. Intellias запрошує долучитись до команди експертів, які працюють із різними мовами програмування та технологіями. Зокрема, є відкриті вакансії для Embedded, C++, JavaScript, Scala, Microsoft Dynamics, DevOps, Java та інших інженерів. Компанія продовжує нарощувати експертизу у сферах Mobility, Mobile, Financial Services & Insurance, Telecom & Media, MedTech та Digital.

У 2022 році наша компанія посіла 1 місце у Рейтингу 30 стійких приватних компаній України від Forbes. Компанія також увійшла до п’ятірки найбільших IT експортерів за підсумками рейтингу Forbes «50 головних експортерів України 2022». Цього року Intellias вчетверте визнали найкращим роботодавцем серед великих компаній за версією DOU на основі голосування спеціалістів та спеціалісток. 

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.