Intellias – найкращий роботодавець серед найбільших сервісних ІТ-компаній України

21.12.2020 Україна

Компанію Intellias визнали одним з найкращих ІТ-роботодавців України 2020. За підсумками річного рейтингу на ресурсі dou.ua ми стали роботодавцем №1 серед найбільших сервісних ІТ-компаній – категорія “понад 1500 спеціалістів”. Окрім того, Intellias потрапив у п’ятірку найкращих ІТ роботодавців серед усіх компаній, чиї офіси розташовані у Львові.

Вже понад 18 років Intellias об’єднує талановитих інженерів та найкращу технічну експертизу. Для нас дуже важливо, щоб з ростом компанії зберігались і наші цінності, тому ми приділяємо їм велику вагу. Основна з них – людяність, яку ми привносимо не лише в життя команди, але й у бізнес-процеси. Ми пишаємося тим, що вже традиційно Intellias визнають найкращим IT-роботодавцем серед сервісних компаній, і хочемо зберегти цей результат і у майбутньому” – говорить Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

Кожну компанію оцінювали за п’ятьма критеріями: компенсація, умови праці, кар’єра, проєкт та лояльність. В усіх показниках учасники голосування дуже високо оцінили Intellias: кар’єра – 90%, проєкт – 92%, компенсація – 93%, лояльність – 95%. Особливо високо оцінили наші умови праці – 96%. За цим показником ми посіли перше місце серед найбільших компаній ринку.

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал раз на рік проводить дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ компаній. Загалом участь в цьогорічному голосуванні взяли 14 615 спеціалістів, які оцінили 1008 компаній.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».