Незабутні 14: як Інтелліас відсвяткував День Народження

20.08.2016 Таор

День Народження – чи не найбільш пам'ятний день у році. Адже саме тоді можна отримувати незліченні привітання та побажання. Та ще й насолоджуватись цим сповна. Власне, таким і був 14 День Народження компанії Інтелліас. І відбувся він у колі найкращих друзів – працівників компанії. 

Усі разом ми вирушили відпочивати та спілкуватись за місто – до мальовничого Прикарпаття. Там, поблизу річки, ми звели справжню сцену та шатер, де слухали музику та частувались святковими смаколиками. Однак не балачками єдиними – важливим елементом святкування стали активні розваги – катання на квадроциклах, стрільба з лука, футбол і волейбол, квести тощо. Чи не найбільш пам’ятним моментом вечірки став виступ гурту OT VINTA. Хлопці своєю енергією надихнули підтанцьовувати навіть найбільш скромних колег.

Детальніше ознайомитись із процесом незабутнього святкування та, може, навіть трошки позаздрити, можна, переглянувши фото нижче :) Пропонуємо також круте відео зі святкування, яке коротко і змістовно передає позитив цього сонячного дня.