Компанія Intellias провакцинувала від COVID-19 спеціалістів львівського офісу

17.05.2021 Львів

Компанія Intellias завершила вакцинацію від COVID-19 своїх спеціалістів з львівського офісу. Завдяки співпраці з Львівською міською радою та Львівським ІТ Кластером компанія отримали партію препаратів AstraZeneca і розпочала процес щеплення 11 травня. Загалом вакцинували 258 спеціалістів та спеціалісток з львівської команди Intellias, які попередньо виявили таке бажання.

«Відколи з’явилась вакцина від COVID-19, ми почали моніторити усі можливості її отримати і організувати вакцинацію для наших спеціалістів. За сприяння Львівської мерії та Львівського ІТ Кластеру нам вдалось зрушити процес. Ми забезпечили можливість безкоштовно і за бажанням вакцинуватись спеціалістам львівського офісу Intellias. Зараз ми робимо усе можливе, щоб почати вакцинацію наших команд в інших містах України», – говорить Михайло Пузраков, співзасновник, Executive Chairman & COO Intellias.

Вакцинували спеціалістів за попередньо складеним графіком у львівському офісі Intellias. Перед процедурою усім міряли температуру. Після цього провакциновані повернулись додому та продовжили роботу дистанційно, адже з початком пандемії компанія перейшла на режим роботи з дому.

«Я давно хотіла вакцинуватися, як тільки почувала, що з’явились препарати. Пробувала щепитись через портал державних послуг «Дія» та через сімейного лікаря, але компанія, де я працюю, впоралась швидше. Мені сподобалось, що все відбулось швидко, зручно і без натовпу. Та й сам процес щеплення відбувається дуже швидко і майже безболісно», – ділиться враженнями від вакцинації Ольга, бізнес-аналітикиня в Intellias.

Зазначимо, що з початком пандемії COVID-19 Intellias – один з перших підтримав стратегію масового тестування населення та у березні 2020 виділив близько 1,5 млн. гривень на закупівлю 10 тис. тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Завдяки цим тестам обстеження на коронавірус пройшли медики, працівники комунальних служб та інші найвразливіші групи населення у Львові, Києві та в обох цих областях. Окрім того, компанія доставила своїм колегам більше тисячі захисних наборів з рукавичок, санітайзерів та масок.

Також Intellias виділив додаткові ресурси і застрахував від Covid-19 усіх спеціалістів Intellias. Аби підтримати колег, які захворіли коронавірусом, компанія надсилає їм смачні подарунки. Швидку реакцію на пандемію та готовність підтримувати суспільство Intellias переміг у «ХІ Конкурсі КСВ Кейсів» від Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності». Компанію відзначили в номінації «Бізнес, що змінює країну».

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 1700 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. У 2018 році Intellias увійшов до щорічного рейтингу Inc. 5000 та залучив інвестиції від Horizon Capital.