Intellias вперше виграв "Конкурс КСВ-кейсів"

22.12.2020 Україна

Intellias переміг у "ХІ Конкурсі КСВ Кейсів" від Центру "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності". Наш кейс COVID-19 response отримав нагороду в номінації “Бізнес, що змінює країну". Загалом участь у конкурсі взяли 39 кейсів, які популяризували Цілі Сталого Розвитку ООН. Оцінювали номінантів міжнародні КСВ-експерти, експерти УКФ та учасники конкурсу.

У цьому ролику ми розповідаємо, як допомагали країні боротись з пандемією коронавірусу, як реорганізували роботу та підтримуємо нашу команду.

                                                         

Intellias – один з перших підтримав стратегію масового тестування населення та у березні виділив близько 1,5 млн. гривень на закупівлю 10 тис. тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Першу партію тестів передали Львівському ІТ Кластеру. Він спільно з Львівською обласною та міською владою запустив кампанію з масового тестування населення у Львові та області. Другу партію тестів ми передали медичним закладам Києва та Київської області в межах проєкту #AntiVirus. Його організувала Асоціація "ІТ Ukraine" за співпраці з Київським волонтерським штабом та Київським обласним центром громадського

✅Завдяки десяти тисячам наших тестів обстеження на коронавірус пройшли медики, працівники комунальних служб та інші найвразливіші групи населення.

На початку карантину ми провели внутрішнє опитування, яке показало, що близько 70% наших спеціалістів потребують тих чи інших засобів захисту.

✅ Тому ми закупили медичні маски, санітайзери та рукавички і сформували набори "Safety Kits". Їх доставили понад тисячі спеціалістам Intellias.

Ми доволі швидко перейшли у режим роботи з дому: в березні Intellias перевів понад 96% спеціалістів на віддалену роботу. Досі з дому працюють понад 90% наших колег. Нам важливо було переконатися, що наші спеціалісти почуваються в безпеці, отримують необхідну технічну та організаційну допомогу, а також мають все потрібне для роботи.

✅ Спеціально створена кросфункційна команда оперативно забезпечувала віддалений доступ до корпоративної інфраструктури, відслідковувала погодження від замовників, реалізацію всіх заходів безпеки. Паралельно, відділ офісної підтримки збирав запити щодо всього необхідного для роботи з дому – техніки, девайсів, і навіть меблів, наприклад, крісел чи столів.

✅ Більшість наших робочих процесів стали дистанційними. Серед них – онбординг нових спеціалістів. Нові колеги отримують необхідну для роботи техніку та набір для новачків "Welcome Kit" через кур’єра – службу доставки або таксі. Наші support-спеціалісти по телефону допомагають розібратися з усіма технічними питаннями (роздруківку з контактами вкладаємо в коробку з технікою). Всі необхідні посилання, логіни та паролі надсилаємо новачкам у SMS, а зустрічі-знайомства з HR-спеціалістами, командою та менеджером також відбувається онлайн. Всі робочі зустрічі та освітні заходи відбуваються лише в онлайн-форматі.

Особливу увагу ми приділяємо ефективній онлайн-комунікації, яка б компенсувала нестачу живої взаємодії команд в офісі.

✅ Для підтримки корпоративного онлайн-життя ми запровадили нові канали взаємодії: провели понад 20 зустрічей на онлайн-кухні IntelliMornings, надсилали щомісячні новини від CEO, організували Yoga-challenge, Work from Home чат тощо.

У дослідженні задоволеності роботою, яке ми провели у червні 2020 р., 60% наших спеціалістів зазначили, що хочуть мати можливість працювати як з офісу, так і віддалено.

✅ Зважаючи на це, а також, беручи до уваги, що пандемія змінила робочі умови не тимчасово, ми розробили концепцію IntelliSmartWorkplaces, яка дозволить спеціалістам обирати формат роботи – fixed desks для повноцінного перебування в офісі, shared та hot desks для поєднання роботи з дому та офісу. Усі матимуть в офісі персональні шафки для особистих речей, а забронювати робоче місце можна самостійно у спеціальному додатку.

✅ Компанія виділила додаткові ресурси, щоб застрахувати від Covid-19 усіх спеціалістів Intellias. Розуміючи важливість емоційної підтримки тих, хто захворів на коронавірус, ми надсилаємо їм смачні подарунки. Окрім цього, не забуваємо, що осінь – це сезон грипу та застуд, тому провели вакцинацію або вітамінізацію для всіх охочих колег.

Швидку реакцію Intellias на пандемію та готовність підтримувати суспільство відзначили як провідні медіа, так і спеціалісти компанії. Ми не зупиняємось на здійсненому, продовжуємо моніторити ситуацію та шукати можливості попередити та мінімізувати негативні наслідки коронакризи.