Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік

11.07.2023

«Сталість попри війну» — під таким гаслом пройшов 2022 рік для Intellias, результати якого ми зібрали у річному нефінансовому звіті. Ділимось головними подіями в житті компанії за цей час та відповіддю на масштабні виклики. 

На початку року, наша команда втілила один зі сценаріїв Business continuity plan, в найшвидші терміни евакуювали колег з центральних, східних та південних областей на безпечніші території та відновили безперервність бізнесу та дотримання обіцянок клієнтам. Разом з тим, створили програми системної підтримки мобілізованих колег та різних підрозділів ЗСУ й забезпечили їх автомобілями та необхідним спорядженням на суму понад 1 мільйон доларів. 

Бізнес Intellias розширився, зокрема завдяки купівлі компанії DI, що спеціалізується на Retail та eCommerce. Також пришвидшилась реалізація плану глобалізації і протягом року ми відкрили нові офіси у Польщі, Португалії, Болгарії, Іспанії, Колумбії та Індії, а також перенесли напередодні відкритий офіс у Сербії в Хорватію. 

Звіт традиційно відповідає провідним стандартам звітування: Global Reporting Initiative (GRI) та Sustainability Accounting Standards Board (SASB), які слугують спільним знаменником для потенційних клієнтів, інвесторів, партнерів та широкого суспільства. Його наповнення висвітлює чотири основні напрями: відповідальність у бізнесі, відповідальність перед колегами, відповідальність перед суспільством та навколишнім середовищем. 

«Озираючись на цей рік, я відчуваю невимовну гордість за всіх, хто продовжує працювати, розвивати, донатити та боронити. Багаторічні зусилля у побудові стійкої компанії та сталого управління допомогли нам вистояти у найскладніші часи та повернутися до роботи з новими силами. Попри світову рецесію, ми продовжуємо розвивати бізнес та фокусуємось на підтримці Збройних Сил України. Разом до перемоги» — коментує Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias. 

 

Звіт зі сталого розвитку Intellias за 2022 рік можна знайти за цим посиланням.

Ви можете також переглянути Звіт Intellias зі сталого розвитку 2021. 

Дякуємо, усій команді та нашим партнерам, що наближує перемогу, розвиваєте екомобільність та змінюєте цей світ разом з нами.


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.