Intellias відкриває розробницький центр у Дніпрі

15.09.2021 Дніпро

Intellias росте і з’явиться ще в одному українському місті — ми відкриваємо офіс у Дніпрі! Це буде наш шостий розробницький центр в Україні. Інші офіси розташовані у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові.

«У Дніпрі є хороший потенціал для розвитку ІТ. У місті багато талановитих інженерів, яких ми будемо залучати до розробки інженерних рішень для своїх клієнтів. Окрім цього, ми бачимо великий простір для розвитку ІТ-ком’юніті міста та маємо намір стати його частиною», — коментує відкриття нового офісу CEO та співзасновник Intellias Віталій Седлер.

Новий офіс в Дніпрі ми плануємо відкрити у першому кварталі 2022 року. Наразі розглядаємо найбільш зручні для спеціалістів локації міста. Але ми точно знаємо, що новий офіс буде таким же, як усі наші розробницькі центри — створеним за принципом «smart comfort», коли комфортна робота спеціалістів є головним пріоритетом. У новому офісі ми облаштуємо просторі робочі зони, багато мітинг-румів та кімнати відпочинку. Офіс у Дніпрі буде велодружнім — з необхідною інфраструктурою для тих, хто планує їздити на роботу велосипедом.

Спеціалісти зможуть обирати найбільш комфортний формат роботи, згідно з концепцією IntelliSmartWorkPlaces. В офісі буде три варіанти робочих місць: fixed desks для тих, хто постійно працює в офісі, а також shared та hot desks для спеціалістів, які хочуть поєднувати роботу з дому та з офісу.

Відкрити новий офіс у Дніпрі ми вирішили, адже наша команда дуже швидко збільшується. Тільки з початку 2021 року до компанії доєдналися 436 нових спеціалістів та спеціалісток. Завдяки цьому ми потрапили в п’ятірку лідерів ринку за темпами зростання. Сьогодні у нашій команді більше 2000 людей, 15 із них працюють у Дніпрі.

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100. 

Intellias неодноразово отримував відзнаку найкращого роботодавця. Так, ІТ професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року у дослідженні EY. У 2020 році Intellias також став найкращим роботодавцем серед сервісних компаній згідно з опитуванням DOU.ua та найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, двічі Intellias здобув звання «Велопрацедавця року» від UCycle.