Як минуло Екомобільне літо 3.0 в Intellias

19.09.2023

Ми раді поділитися неймовірними результатами нашого традиційного проєкту "Екомобільне літо". Третій рік поспіль ми організовуємо його, що популяризувати сталий розвиток, турботу про психологічне та фізичне здоров'я. Окрім того, хочемо підтримати захисників та захисниць України. 

 
Серед всієї команди Intellias ми відібрали 10 амбасадорів з усього світу. Вони їздили на велосипеді протягом усього літа. Intellias Strava Club подолав ~145 000 км на велосипеді та пішки. Це наче 4 рази обійти екватор Землі! А якщо говорити про екологічну частину екомобільності, то ми запобігли ~ 29 000 кілограмам викидів CO2. 

Також вражає те, що наші 84 колеги з усього світу, які представляють Болгарію, Колумбію, Хорватію, Німеччину, Польщу, Португалію, Іспанію, Україну, Великобританію, зробили свій внесок у результат.  

Окрім того ми зібрали кошти на 6 електровелосипедів Eleek для захисників України, з яких Intellias пожертвував на 3 з них як тільки ми подолали 50 000 км у челенджі IntelliMove. Тож зовсім скоро велосипеди будуть на передовій. Ці безшумні, швидкі та потужні електровелосипеди – чудове рішення для тактичних завдань. Ми вже другий рік закуповуємо їх для бійців ССО, аеророзвідки та інших підрозділів на передовій.

У львівському та київському офісах тепер є прокат велосипедів, а у Львові, Києві та Кракові наша команда може орендувати велосипед для своїх дітей, аби кататися разом. 

У партнерстві з організацією "Пласт Львів" організували традиційний святковий дитячий велопробіг «Дивогонка», де 141 дитина взяла участь у 22 атракціонах. 50 000 + грн, зібрані під час заходу, ми передали БО «Діти Героїв». Тут допомагають дітям, які постраждали через війну в Україні. Детальніше про велопробіг ми розповідали ось тут.

Незабаром ми почнемо планувати наступне "Екомобільне літо". Тим часом пропонуємо вам згадати, як минув наш проєкт у 2022-му.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі