Intellias допоміг відкрити Центр ментального здоров’я і реабілітації ветеранів

17.02.2021 Пуща-Водиця

Intellias допоміг відкрити Центр ментального здоров’я і реабілітації ветеранів. Він розташований на території державного «Госпіталю ветеранів війни «Лісова поляна» від МОН України і потребував ремонту та оновлення.

У 2019 році до Дня захисника України ми запустили благодійну акцію. Кожен спеціаліст Intellias міг пожертвувати свій робочий час у перерахунку грошового еквіваленту за години своєї роботи. Таким чином нам вдалось зібрати 14 810 доларів. За ці кошти в госпіталі відремонтували палати, хол, оновили меблі, облаштували коридори, кабінети лікарів та відпочинкові приміщення, забезпечивши необхідну інфраструктуру для роботи центру. Також у закладі провели інтернет.

15 лютого центр розпочав свою роботу. Наш внесок став першою і критично важливою фінансовою підтримкою, завдяки якій госпіталь зміг розпочати підготовку приміщень для відкриття центру.

"Допомога, яку ми отримали завдяки соціальній акції "Час благочинності" – безцінна. Адже окрім коштів, це був справжній прояв підтримки наших захисників від співробітників Intellias. Однією з стратегічних цілей нашого Центру ментального здоров’я та реабілітації ветеранів є саме майданчик для діалогу громадянського суспільства і ветеранів. Сподіваємось, що це лише початок плідної співпраці на благо ветеранської спільноти в галузі ментального здоров'я”, – зауважила Головний лікар ДЗ "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" МОЗ України Ксенія Возніцина.

Тут лікуватимуть розлади, пов’язані з бойовим стресом та наслідками черепно-мозкових травм (постконтузійний синдром). Також тут допомагають подолати стани залежності від психоактивних речовин (MentalHealthCareHUB).

Цей проєкт нам вдалося реалізувати в партнерстві з благодійним фондом “Лелекера”, який прийняв зібрані нами кошти для медичного закладу, координував роботу з Центром та допомагав зробити ремонт. Завдяки такій співпраці кімнати для ветеранів та лікарські кабінети облаштували з врахуванням усіх потреб

"Дякуємо за довіру та можливість втілити такий цікавий проєкт допомоги всім співробітникам компанії Intellias", – каже директор Благодійного фонду "Лелекера" Наталія Тарасова.

Окрім лікувальної функції, Центр розвиває навчально-методичний напрямок, де акумулює досвід зі всієї країни, створює систему обміну досвідом, навчання, підвищення кваліфікації фахівців. Для цього тут запроваджують інструменти збору та моніторингу даних.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».