Intellias у рейтингу кращих світових провайдерів ІТ-послуг

21.02.2018 Львів, Київ, Одеса

21 лютого 2018 року міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу IAOP (The International Association of Outsourcing Professionals) додала компанію Intellias у список 100 кращих учасників індустрії у світі. IAOP щороку оновлює рейтинг, який допомагає компаніям вибрати постачальника послуг аутсорсу. Присутність компанії Intellias у рейтингу свідчить про її досягнення у забезпеченні високої якості надання послуг та постійному розвитку, що високо цінується у сфері аутсорсу.  

 «Ми маємо бачення розвитку сфери цифрових технологій для бізнесу у всьому світі, і таке визнання як рейтинг The Global Outsourcing 100 підтверджує, що ми на правильному шляху. Ми продовжуватимемо надавати найвищий рівень послуг, ставлячись з особливою увагою до побажань кожного нашого клієнта».

Віталій Седлер, CEO та співзасновник Intellias

Рейтинг Global Outsourcing 100 – найдостовірніший ресурс для пошуку нових та надійних партнерів серед найкращих компаній в індустрії. Список включає компанії з усього світу, які надають повний перелік послуг аутсорсу — не тільки у сфері інформаційних технологій та бізнес процесів, але й також у сферах нерухомості, адміністрування, керування капітальними активами, фабричного виробництва та логістики.

«У рейтингу The Global Outsourcing 100 — найкращі з кращих у сфері аутсорсу. Ми радо додаємо до цього списку компанію Intellias як одну з найбільш високо рейтингованих компаній».

Debi Hamill, IAOP, CEO

Критерії оцінювання та відбору переможців асоціацією IAOP

Global Outsourcing 100 визначає найкращих у світі постачальників та консультантів аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі онлайн заявок, отриманих і оцінених експертною незалежною суддівською колегією від IAOP за спеціально розробленою методологією. У 2018 році компанії оцінювалися на основі таких 5 критеріїв:

«У сьогоднішній економіці користувачам аутсорсингових послуг більш ніж необхідно швидко знайти та вибрати правильну компанію для своїх потреб. Рейтинг The Global Outsourcing 100 – один з основних методів пошуку, який використовують компанії для прийняття розумних рішень. Він надає цінні відомості про індустрію аутсорсу, тренди, на які варто звернути увагу, називає компанії-лідери й нові імена серед аутсорсингових постачальників і консультантів».

Debi Hamill, IAOP, CEO

Про IAOP 

IAOP — світова асоціація, яка об’єднує клієнтів, постачальників та консультантів у єдине середовище, засноване на засадах співпраці та обміну досвідом, що сприяє професійному та організаційному розвитку, визнанню, покращенню бізнес-моделей надання послуг та підвищенню загальних результатів. Якщо ви клієнт, постачальник чи консультант, IAOP допоможе вам та вашій організації стати частиною світової спільноти та запропонує необхідні ресурси, щоб отримати результати, які очікує ваша компанія.