Intellias розширює діяльність в Східній та Центральній Європі за рахунок отримання інвестицій від Horizon Capital

28.09.2018 Львів

28 вересня компанія Intellias оголосила про підписання угоди з фондом під управлінням Horizon Capital щодо придбання міноритарної частки в компанії. Фонди Horizon Capital є одними з найбільш активних інвесторів у ІТ-сектор регіону.

«Ми раді оголосити про залучення інвестицій від фонду Horizon Capital саме в той час, коли ми розширюємо свою присутність в Україні та за її межами», заявив Віталій Седлер, співзасновник та CEO компанії Intellias. Intellias – це одна з найбільш динамічно зростаючих ІТ компаній в Україні, що виросла з близько 150 спеціалістів у 2013 році до понад 1100 сьогодні. Це є свідченням успіху наших клієнтів, для яких Intellias є надійним R&D партнером та котрих ми підтримуємо у складних технологічних проектах з розробки програмного забезпечення».

З метою розширення можливостей надання послуг клієнтам найвищої якості Intellias створює нові центри розробки додатково до головного офісу у Львові. Так, офіси в Києві та Одесі вже успішно функціонують декілька років, наступний крок – відкриття центрів розробки у Харкові та Івано-Франківську, а в майбутньому і в країнах Центральної та Східної Європи. Компанія інвестує значні кошти для того, щоб залучати та утримувати найбільш талановитих розробників, пропонуючи їм гідну компенсацію та комфортне робоче середовище.

«Ми пишаємося тим, що Intellias є однією з 10 найбільших IT-компаній з хед-офісом в Україні. Цей успіх був би неможливим без дотримання високих стандартів якості та наполегливої роботи нашої команди, яка налічує понад 1100 професіоналів. Intellias є одним з найкращих роботодавців за показником задоволеності роботою, і ми хочемо зберегти цей результат у майбутньому. Ми розглядаємо цю інвестицію як початок нового етапу нашого розвитку, на якому ми ще з більшими амбіціями продовжимо вдосконалюватися заради наших клієнтів і колег», – додав Михайло Пузраков, співзасновник та голова Ради директорів Intellias.

Більше деталей за посиланням: https://goo.gl/8UkYVn