Intellias приєднався до ініціативи Hour of Code 2021

08.12.2021

Вперше з часу карантину у нашому офісі шкільна екскурсія. До харківської домівки Intellias завітали учні місцевих шкіл. Цією екскурсією ми долучилися до цьогорічної освітньої ініціативи Hour of Code. Ми показали гостям, де працюємо, де відпочиваємо і де заряджаємося вітаміни для крутих технологічних ідей.

Окрім того, ми приєдналися до традиційного формату ініціативи та провели офлайн-лекцію. Олена Столярова, .NET інженерка в Intellias, розповіла про ІТ сферу та її професії учням та ученицям харківського ліцею МИР.

Втім як і минулого року, в рамках глобальної події ми вирішили організувати ще й власну – інтерактивну онлайн-лекцію Hour of Future. Семеро наших спеціалістів та спеціалісток розповідали школярам, що таке бізнес-аналітика, архітектура ІТ-рішень, проєктне менеджерство, а також чим займаються рекрутери, розробники, дизайнери та тестувальники. Понад 100 учнів з 16 областей України зареєструвалия на подію.

Нагадаємо, впродовж 7-11 грудня по всьому світу тисячі менторів з ІТ компаній проводять уроки інформатики в місцевих школах у рамках глобальної ініціативи Година коду (від англ. Hour of Code). Її мета – популяризувати програмування серед школярів усього світу. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2200 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».