Intellias – найкращий ІТ-роботодавець за версією Forbes

11.01.2021 Україна

Intellias – найкращий ІТ-роботодавець за версією Forbes Ukraine. У щорічному рейтингу видання визначає 50 найкращих роботодавців серед найбільших українських компаній з різних індустрій. За підсумками дослідження наша компанія потрапила у п’ятірку найкращих. При цьому Intellias – єдина ІТ-компанія серед п’ятірки лідерів.

Участь в анкетному опитуванні взяли 11 000 працівників зі 150 компаній. 60% підсумкової оцінки отримали завдяки їхнім відповідям, ще 20% – це оцінки експертів ринку праці, 20% – з інших відкритих джерел.

Ось, які фактори формували підсумкову оцінку компаній: 25% – лояльність (готовність рекомендувати компанію як роботодавця), 20% – заробітна плата (величина фонду оплати праці та самооцінка персоналу компаній), 20% – робоче місце і графік роботи, 10% – інформаційна відкритість, 5% – наявність і склад соцпакета, 5% – можливості розвитку в компанії, 5% – відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи, 10% – інші фактори (офіційність оформлення в штаті та виплати винагороди, відсутність значних проблем з отриманням відпустки та лікарняного, тональність висловів про компанію під час опитування).

Нагадаємо, раніше за підсумками річного рейтингу на ресурсі dou.ua Intellias став найкращим роботодавцем серед найбільших сервісних ІТ-компаній України.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».