Intellias підписав Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству

24.11.2021

Intellias підписав Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Цей документ у 2019 році створила UNFPA в Україні. Розроблений спільно з українським бізнесом він покликаний підвищувати рівень корпоративної культури, приділяти більше уваги спеціалістам та спеціалісткам компаній. Також декларація пропонує бізнесу аналізувати свої ціннісні орієнтири, покращувати внутрішню корпоративну соціальну відповідальність, що згодом вплине і на зовнішню. Крім того, документ сприяє впровадженню політик рівних можливостей для жінок та чоловіків, а також допомоги у випадку домашнього насильства. Станом на початок 2021 року її підписантами є 34 компанії.

Підписавши Декларацію, ми зобов’язуємось докласти максимум зусиль задля того, щоб до 2025 року:

– запровадити гендерно чутливі підходи в роботу компаній, створити умови для гідної праці та рівної зайнятості та впроваджувати політику, дружню до родини;

– сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів;

– розвивати і заохочувати своїх спеціалістів задля розширення прав жінок, гендерної рівності та формування нетерпимості до домашнього насильства.

Intellias вже зараз впроваджує принципи рівності та інклюзивності у свою роботу: організовує просвітницькі заходи всередині компанії та за її межами, має окремі політики недискримінації та нульової терпимості до насильства, а також активно розвиває жіночу спільноту. Підписання Декларації дозволить нам отримувати експертну підтримку від партнерів та колег на ринку для того, щоб посилити наші дії в цьому напрямку.


Нагадаємо, що в березні Intellias стала першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Таким чином, компанія долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві, який налічує вже понад 4,5 тис компаній у всьому світі, серед яких Google, Facebook, Microsoft, EY, Uber та інші.

Women Empowerment Principles (WEP) — це 7 принципів, які є орієнтиром для бізнесів, що прагнуть до повного забезпечення прав людини та подолання будь-яких проявів дискримінації. Вони включають: сприяння гендерній рівності, справедливе ставлення до чоловіків і жінок на роботі, забезпечення здоров’я, безпеки та благополуччя всіх працівників, сприяння вихованню, підготовці та професійному розвиткові жінок тощо.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».