Intellias серед найкращих IT роботодавців за версією Forbes

26.04.2023

Intellias вже втретє увійшов до переліку найкращих ІТ роботодавців за версією Forbes Ukraine. У щорічному рейтингу видання оцінило роботодавців України та визначило 50 найкращих. За результатами дослідження Intellias отримав одну з найвищих оцінок й посів четверте місце серед представлених IT компаній та восьме місце у загальному рейтингу роботодавців України. 

Для складання рейтингу організатори надіслали анкету спеціалістам та спеціалісткам, які працюють у компаніях-претендентах на звання найкращого роботодавця. Під час анонімного опитування можна було оцінити свою компанію за наступними критеріями: 

Загалом цього року редакція отримала понад 28000 анкет від респондентів. Результати опитування були доповнені оцінками експертів та інформацією з відкритих джерел. Згідно з методологією Forbes оцінював компанії за 100-бальною шкалою. В загальному підсумку Intellias отримав 79 балів. 

У квітні 2023 року ми також увійшли до 10 найбільших роботодавців України серед професіоналів за версією EY. Intellias вже третій рік поспіль отримує найвищі позиції в цьому рейтингу. 

Крім того, компанія отримала звання найкращого роботодавця за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. Також Intellias потрапив до п’ятірки лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ» та вже двічі отримував нагороди у рейтингу «Велопрацедавець року» від UCycle.  

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.