Intellias прийняв рішення перенести сербський офіс та відкрити Балканський ІТ хаб в Хорватії

02.03.2022

Зважаючи на те, що ми не відчуваємо належного рівня підтримки України від сербської влади у ці складні часи, в порівнянні з іншими країнами, компанія Intellias вирішила перенести свій розробницький центр до Хорватії. Новий офіс компанії буде розташовано у місті Загреб.

Intellias обрав Хорватію в якості нової локації не випадково. В цій країні добре розвинене IT ком’юніті. За орієнтовними підрахунками, в місцевій IT індустрії задіяні понад 60 тисяч спеціалістів та спеціалісток і близько 5700 компаній. Також ця балканська країна завжди висловлювала свою підтримку Україні, зокрема підтримувала нашу країну на шляху до ЄС, закрила небо для російської авіації, підтримала українську армію 16,5 мільярдами гривень та продовжує приймати біженців з України.

Для нас дуже важливо, як реагують на події в Україні інші держави, в яких розташовані наші розробницькі центри. Ми бачимо, що політичне керівництво Хорватії активно підтримує Україну у війні та надає притулок біженцям. Хорватські волонтери вирушили до України, щоб допомогти нашій армії. Зважаючи на усі ці фактори, ми прийняли оперативне рішення про перенесення офісу Intellias до Загребу”, – говорить СЕО та співзасновник Intellias Віталій Седлер.

Компанія вже розпочала підготовку до безпечного перенесення усіх процесів та проектів з сербського міста Новий Сад до хорватського Загребу.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні (Львів, Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро), Польщі (Краків) та Хорватії (Загреб). Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. Крім того, компанія вже двічі отримувала таке ж звання від Forbes Ukraine.