Intellias став стратегічним партнером Charlton Group

07.12.2020 Україна

У листопаді 2020 року Intellias, компанія з розробки програмного забезпечення, що співпрацює з корпораціями зі списку Fortune 500 та провідними технологічними інноваторами, оголошує про своє стратегічне партнерство з компанією Charlton Group — глобальним торговельним партнером найбільших автомобільних груп світу.

Працюючи зі світовими автомобільними виробниками, Intellias та Charlton Group зможуть обмінюватися експертизою та знаннями, щоб стимулювати впровадження передових технологій та сприяти стабільному зростанню автомобільної та інших машинобудівних галузей.

Ми раді об’єднатися з Charlton Group, яка є відомою в індустрії компанією по розвитку бізнесу. Разом із нашими партнерами ми займатимемося розробкою програмного забезпечення та консалтингом в автомобільній індустрії, що є однією з головних сфер діяльності Intellias. Ми віримо, що ця співпраця допоможе нам ефективніше задовольняти потреби споживачів та вимоги ринку. Докладаючи спільних зусиль, ми зможемо досягти видатних результатів, створити технологічні продукти наступного покоління, запропонувати провідні рішення та трансформувати галузь.

                                                                                                                                                              Віталій Седлер, співзасновник та CEO Intellias

Charlton Group допомагає автомобільним виробникам іти в ногу з новітніми технологічними досягненнями та отримувати доступ до світових ринків. Компанія надає послуги з продажу, розробки та управління проєктами. Окрім того, Charlton Group допомагає всесвітній мережі постачальників із плануванням якості продукції, складським зберіганням та підтримкою дистрибуції. Як визнаний технологічний партнер у Центральній та Східній Європі, Intellias співпрацюватиме з Charlton Group задля вдосконалення інноваційного потенціалу клієнтів обох компаній.

Charlton пишається партнерством з Intellias, потужним та оперативним постачальником IT-послуг. Charlton та Intellias мають спільну мету – зберігаючи культуру доброчесності та лояльності, умовжливлювати інновації, що будуть корисними для бізнесу наших клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо розвитку довготривалих відносин з Intellias.

                                                                                                                                                              КТ Чарлтон, президент Charlton

Компанії об’єднують зусилля, щоб відкрити нові можливості для організацій, які працюють в автомобільній та інших галузях транспорту. Глибокий досвід Intellias у багатьох технологічних сферах разом із провідною експертизою Charlton Group у бізнесі допоможуть автовиробникам підвищити якість своєї продукції та отримати конкурентну перевагу.

Про Intellias

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).

Про Charlton Group, Inc.

Charlton Group, Inc. забезпечує представництво та підтримку в управлінні проєктами для глобальної мережі клієнтів на ринках Північної Америки, Європи та Азійсько-Тихоокеанського регіону. З моменту свого заснування в 1978 році компанія є обраним агентом з продажу для світових виробників, які постачають продукцію для деяких найбільших світових автомобільних груп. Компанія відкриває нові можливості та консультує клієнтів щодо успішного постачання вкрай важливих базових компонентів для автомобільних компаній-виробників та виробників автомобільного рівня на основних ринках світу.