Intellias зібрав 30 тисяч гривень для допомоги жінкам

22.12.2021

Intellias передасть 30 000 гривень для допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насилля. Гроші підуть на ремонт Жіночого центру БО «Горіховий дім». Кошти вдалося зібрати завдяки спеціалістам компанії та благодійній Instagram-масці, яку спільно зі студією FFFACE.ME ми створили до всесвітньої акції «16 днів протидії насильству».

Вона має на меті звернути увагу на неочевидні факти та усталені фрази, які часто передують домашньому та гендерно-зумовленому насильству. За кожну опубліковану сторіз, ми переказували 5 гривень на ремонт Жіночого центру БО «Горіховий дім». Тут постраждалі від домашнього насильства жінки зможуть знайти прихисток, пройти реабілітацію та навіть опанувати нову професію, щоб відновити фінансову незалежність.

Також до збору коштів долучилися спеціалісти та спеціалістки компанії Intellias. На внутрішній краудфандинговій платформі IntelliShare вони могли пожертвувати фонду частину своєї зарплати або накопичені смарти (корпоративну валюту).

«‎Ми ініціювали цей проєкт аби досягти відразу декількох цілей. Перш за все, ми хотіли привернути увагу своїх колег та суспільства до неочевидних, й часом непомітних передумов домашнього насильства та нагадати, як діяти в таких ситуаціях. По-друге, зібрати кошти й допомогти фонду «Горіховий дім» реалізовувати свою місію з фахової соціальної та психологічної підтримки жінок, що постраждали від насильства», — зазначає Оксана Чивуріна, Director of Talent Marketing, Communications and Impact в Intellias.

У рамках акції «‎16 днів протидії насильству», в Intellias також відбулася тематична зустріч жіночої спільноти компанії — IntelliWomen Community, де разом із Яною Пекун, експерткою з гендерної рівності та соціальної інклюзії, ми обговорили питання домашнього насилля та способи запобігання цьому явищу. А троє фахівців й фахівчинь компанії стали менторами командам-учаницям онлайн-хакатону Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства».

Компанія приділяє багато уваги питанню гендерної рівності та розширенню прав жінок. Навесні цього року Intellias став першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Тим самим долучившись до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві. Відтоді в Intellias відбулась серія освітніх заходів, було запроваджено нові проєкти й програми для підтримки вагітних та сімей з новонародженими, а також створена жіноча спільнота IntelliWomen Community.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2200 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

 

Про FFFACE.ME

FFFACE.ME – українська студія, яка створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю для клієнтів зі Східної та Західної Європи, Північної Америки та Центральної Азії. Студія запустила першу в Україні цифрову інфлюенсерку Astra Starr, а також активно співпрацює із fashion брендами у сфері цифрової моди.