Intellias та Radio SKOVORODA запускають подкаст “Парк культури”

18.08.2022

Intellias та Radio SKOVORODA запускають подкаст “Парк культури”. Разом з ведучою Христиною Біляковською герої та героїні говоритимуть про людяність, креативність, самоорганізацію, почуття гумору та інші прояви нової української культури, яка зараз допомагає нам боротися та перемагати.

Символічно, що прем’єрний подкаст записали у Парку культури та відпочинку у Львові. Героєм пілотного випуску став Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias. Він розповідав про цінності нашої компанії та як ми втілюємо їх в роботі. Ось кілька цитат Романа з подкасту:

“Цінності працюють, коли приймаєш рішення. Вони допомагають у критичні моменти. Однією з наших нових цінностей має стати довіра. Я вважаю, що суспільство може бути успішним, коли люди довіряють одне одному”.

“А ще нам треба зберегти свою людяність: розвиватись та воювати одночасно. І розвиватись вже зараз, не чекаючи завершення війни та перемоги. Нам треба якось виховувати своїх дітей, які житимуть тут після нас і теж мають бути людяними”.

“Ідентичність – це процес, у якому нас стає більше. Ми можемо дати Європі нову енергію: ми талановиті та працьовиті. Ми станемо нацією, у якої не буде меншовартості. Для нас будуть відкриті двері не у форматі заробітків, а у форматі партнерства”.

Нові випуски виходитимуть раз на два тижні у середу, а перший з них уже можна послухати на:
SoundCloud
Google
Apple podcasts
Spotify

 

Про Radio SKOVORODA

Radio Skovoroda – перше україномовне мандрівне онлайн-радіо. Прогресивне, відкрите, незалежне. Радіо особистостей. Створене командою досвідчених медіафахівців нового покоління. Заснували радіо 15 вересня 2015 року. Відтоді команда змінила вже понад 60 локацій, поефірила з 10 країн світу, запросила на інтерв’ю понад 1000 гостей, ставили свої студії на Євробаченні та Євро-2016.

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2600 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. У 2022 році Intellias вчетверте увійшов до списку найкращих сервісних IT компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100.