Intellias втретє серед найкращих роботодавців за версією EY

02.05.2023

Втретє поспіль професіонали обирають Intellias одним із найпривабливіших ІТ-роботодавців країни. Такими є результати дослідження «Найкращий роботодавець-2022» міжнародної аудиторської компанії EY Ukraine.

У дослідженні взяли участь понад 1 500 респондентів – ІТ-експерти із досвідом роботи та студенти-початківці. 

За рік повномасштабної війни очікування усіх кандидатів від роботодавців змінились. Тепер від компаній також чекають емоційної підтримки, забезпечення фізичної безпеки співробітників та відсутності зв’язків із російським ринком. 

Учасники опитування оцінювали роботодавців за кількома критеріями, серед яких кар’єрне зростання та самореалізація, розмір винагороди та корпоративна культура. Для досвідчених спеціалістів розмір компенсації є одним із основних важелів вибору роботодавця (69%). Також важливі особистий та професійний розвиток (61%) і корпоративна культура (58%). Крім того, зараз кандидати (50%) надають перевагу роботі у компанії, в якій можна працювати віддалено. 

Intellias приділяє велику увагу корпоративній культурі та створенню комфортних  умов роботи. Спеціалісти та спеціалістки компанії можуть самостійно обирати зручний час та формат роботи – вдома, в офісі чи поєднуючи обидва варіанти. Офіси Intellias забезпечені усім необхідним на випадок непередбачуваних ситуацій з електроенергією. 

Крім того, спеціалісти компанії мають можливість самостійно керувати своєю кар’єрою завдяки платформі Career Hub. Тут зібрані усі професійні можливості, а щоб отримати до них доступ достатньо зробити один клік. Зазначимо, що понад 60% команди Intellias -- це спеціалісти рівня Senior і вище. 

Компанія також забезпечує різноманітні можливості для професійного розвитку. Завдяки Growth mindset підходу, який є однією із ключових цінностей Intellias, спеціалістки та спеціалісти мають доступ до низки освітніх програм та корисних e-learning ресурсів. Крім того, усі охочі можуть стати учасниками програми IntelliMentorship, що передбачає навчання та супровід для менш досвідчених колег від більш досвідчених. 

Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU та Forbes Ukraine. Двічі Intellias визнали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді. 

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Про дослідження від EY в Україні 

Дослідження «Найкращий роботодавець» компанія EY в Україні проводить з 2005 року до сьогодні. Його метою є аналіз привабливості роботодавців на ринку праці, визначення вподобань кандидатів під час вибору місця роботи та надання рекомендацій з питань управління брендом роботодавця. Під час опитування респонденти можуть самостійно назвати до трьох роботодавців у порядку їхньої привабливості, а також обрати цікаві їм компанії серед запропонованих галузевих списків, що складаються на основі незалежних згадувань учасників минулорічних досліджень.