Intellias отримав одразу дві нагороди SoDA Awards 2023 у Польщі

10.10.2023

Ми завоювали перше місце та спеціальну відзнаку SoDA Awards 2023 – нагороди для лідерів ІТ-сфери у Польщі. Переможцем у категорії “Інновації” став розроблений компанією IntelliKit, який демонструє експертизу Intellias у створенні цифрових автомобільних панелей приладів. Журі також спеціальною відзнакою оцінило ініціативу компанії IntelliWomen та зусилля, спрямовані на розширення прав і можливостей жінок у технологічній сфері. 

Оголошення та нагородження переможців відбулось під час щорічної конференції SoDA, яка об’єднала понад 200 ІТ-компаній. Експерти обирали найзнаковіші проєкти лідерів польської ІТ-спільноти серед заявок у 8 категоріях.  

Intellias переміг у категорії “Інновації”, отримавши найвищі оцінки журі за свою розробку - IntelliKit. Прототип цифрової автомобільної панелі приладів демонструє широкі технічні можливості компанії: від розробки апаратного та вбудованого забезпечення до хмарної інтеграції та дизайну інтерфейсу. Цифрова панель Intellias має усі функції сучасної автомобільної системи HMI (human-machine interaction – взаємодія між людиною та машиною), використовує навігацію TomTom і функції ADAS. Раніше цього року Intellias успішно презентував цифрову панель на міжнародній виставці технологічних інновацій СES23 у Лас-Вегасі.    

"Перемога у категорії “Інновації” SoDA Awards 2023 – велика приємність та водночас мотивація для нашої команди. Ми залюбки ділимось своїм досвідом і радіємо, коли він отримує найкращі відгуки. Intellias створює програмне забезпечення для лідерів автомобільної індустрії. Ми розробляємо передові технологічні рішення для автомобілів майбутнього. Ця портативна автомобільна панель демонструє багаторівневість наших вмінь і можливостей”, Адам Конопа, директор із технологій в Intellias. 

Окрім завойованої перемоги за інноваційну розробку, Intellias також отримав спеціальну відзнаку журі у категорії “Бренд роботодавця. Журі оцінило ініціативу компанії IntelliWomen, мета якої – просування гендерної рівності та боротьба із гендерними упередженнями в професійному середовищі.  

Рівність, різноманітність та інклюзивність є одними з головних і незмінних цінностей Intellias. Ще навесні 2021 року компанія підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs). Завдяки їх успішній реалізації частка фахівчинь у компанії постійно зростає. Зараз жінки займають 43,81% керівних посад  порівняно з 35,16% у 2021 році. 

Компанія створила IntelliWomen Community, яка об’єднує близько 450 спеціалісток. Спільнота є місцем для спілкування, обміну досвідом, взаємної підтримки та професійного росту учасниць.  

Відзнака SoDA від провідних ІТ-експертів Польщі є особливо цінною для Intellias. Це мотивує й надалі створювати комфортні місця праці та надавати усім спеціалістам рівні можливості для професійного зростання. Рівність, різноманітність та інклюзивність є беззаперечним ціннісним орієнтиром для компанії незалежно від того, як швидко ми зростаємо. Для нас важливий гендерний баланс у технологічних професіях, і ми хочемо зробити це трендом для всієї сфери”, – Анна Космала, Talent Delivery Manager в Intellias. 

Ініціатива IntelliWomеn не вперше отримує нагороду на глобальному ринку. У 2023 році за сприяння гендерній рівності Intellias отримав срібло від Forbes на престижному болгарському конкурсі HR & Employer Branding Awards.  

Intellias також отримав звання “Great Place to Work” у Польщі та став «Кращим технологічним роботодавцем» за версією порталу пошуку роботи Bulldogjob. Кілька років поспіль Intellias стає одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU.    

 

Про SoDA та SoDA Awards 

SoDA (Software Development Association Poland) – впливова польська організація, що об’єднує ІТ-компанії, підтримуючи їх не лише у Польщі, але й на міжнародній арені. Для професійного розвитку, обміну досвідом та спілкування SoDA ініціює різноматні навчальні програми та заходи для спеціалістів усіх рівнів. SoDA Awards – конкурс знаковим проєктів та ініціатив компаній, переможців якого оголошують на SoDA Conference, одній із найбільших подій польської ІТ-індустрії.  

 

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.