Intellias Renovation Splash – 19-річчя Intellias

23.09.2021 Львів, Київ, Харків, Одеса

Intellias Renovation Splash – так ми назвали серію вечірок, присвячену 19-ій річниці компанії. Впродовж серпня та вересня Дні компанії відбулись у Львові, Києві, Одесі та Харкові. Цьогорічне святкування стало для нас особливо важливим, адже після тривалої паузи, пов’язаної з карантином, ми вперше побачились всією командою офлайн.

Не забуваючи про безпеку в час пандемії COVID-19, ті, у кого є вакцинація, показували перед входом на свято сертифікат, інші гості здавали експрес-тест на коронавірус.

“Тепер наше спілкування починається з нової чистої сторінки. Давайте разом святкувати життя, заряджатись від сплеску емоцій, вільно демонструвати свою індивідуальність!”. Так ми анонсували всій команді Intellias Renovation Splash – цьогорічну серію вечірок до Дня компанії.

Світ по троху оговтується від пандемії, тож заклик Celebrate life став слоганом нашого свята. Основним же кольором вечірки ми обрали білий як символ оновлення. Серед усіх гостей у кожному місті ми визначали найяскравіший костюм і нагороджували переможців портативними колонками. До прикладу, у Києві цей титул дістався Юліані Delivery менеджерці. Вона підготувала дивовижний образ Принцеси Леї зі Star Wars.

 

“Перше, що прийшло мені в голову, почувши "білий дрес-код", – це Принцеса Лея. Я обожнюю цього персонажа з дитинства, адже він відображає всі риси, які повинна мати жінка - вона розумна, сильна, благородна, смілива і дуже добра. Моя величезна мрія - косплеїти її коли-небудь, і нарешті я отримала шанс!”, – каже Юліана.

Вечірка у кожному місті минула зі своєю атмосферою та програмою. Ми складали велетенську дженгу, відпочивали біля басейну, змагалися у водному поло, у б’юті барі всім охочим робили святковий макіяж. А в Одесі ще й розсікали хвилі Чорного моря.

“19-річчя Intellias в Одесі ми святкували біля одного з найкращих пляжів. Могли досхочу розважитися на березі моря, кататися на водному мотоциклі та флайборді. Гарним завершенням вечора був концерт відомих діджеїв. Колеги мали нагоду на танцполі спалити калорії від усього, що з'їли та випили раніше, якщо цього не вдалося зробити після вправ на морі", – розповідає Ігор Стареправо, VP, Services & Solutions.

Окрім того, серед усіх, хто прийшов на корпоратив, у кожному місті ми розіграли електросамокати, зокрема, у Харкові його виграла Юлія, Talent Delivery спеціалістка:

"Мені дуже сподобався наш корпоратив та можливість познайомитися з колегами з Харкова. Після карантину це особливо відчувалося, і ми були щасливі відпочити разом. А коли я почула, що отримала електросамокат, раділа як дитина".

Особливістю усіх цьогорічних вечірок стало те, що основну музичну атмосферу на них створювали наші спеціалісти. На святі у Львові виступили діджейка Марічка Закалюжна, маркетинг-спеціалістка з комунікацій, DJ Serge (Сергій Кузьменко, Talent Growth спеціаліст) та гурт August J.

  

“Я була дуже рада нарешті побачити колег: з кимось розвіртуалізуватися, а з кимось –познайомитися. До dj-сету ретельно готувалася і намагалася вмістити треки, які б доповнили атмосферу свята. Колеги слухали сет, казали, що класна музика, двіжували під сценою”, –розповідає Марічка.

“Це був найкращий Company Day, організація і атмосфера. Видно, що люди скучили за офлайн-спілкуванням. Я не перший раз граю на подіях Intellias і був упевнений в собі, хоча без легкого мандражу не обійшлося. Після сету я чув багато позитивних відгуків, це дуже радує і надихає”, – пригадує емоції Сергій.

Окрім того, вже традиційно на сцені львівської та київської вечірки виступив наш кавер-бенд “Веслярі”.

                                            

Музичними хейдлайнерами цьогорічного Дня компанії у Львові став український гурт “The Harkiss”, у Києві ми співали разом з “Бумбокс”, а у Харкові та Одесі запалювали від діджейський сет від дуету DJs STAGE ROCKERS.

Якщо ви ще не у нашій кольоровій команді – загляньте на сторінку з вакансіями. Можливо, наступний День компанії ми святкуватимемо вже разом!

 

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100. 

Intellias неодноразово отримував відзнаку найкращого роботодавця. Так, ІТ професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року у дослідженні EY. У 2020 році Intellias також став найкращим роботодавцем серед сервісних компаній згідно з опитуванням DOU.ua та найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, двічі Intellias здобув звання «Велопрацедавця року» від UCycle.