Даруй добро – День Святого Миколая в Intellias

23.12.2021

Миколай йде і всім добро несе, а ми – йому з цим допомагаємо. Цього року усі наші святкові активності для найменших Intellias-івців не лише приносять радість, але й вчать усю нашу команду творити добро в усіх його проявах. 

Кожній дитині нашого спеціаліста чи спеціалістки Святий Миколай подарував годівничку-конструктор від волонтерського руху "Будуємо Україну Разом". Нам дуже цікаво побачити пташині їдальні в дії, тому фото та історіями своїх годівничок дітлахи поділилися на внутрішньому Yammer-флешмобі. А щоб знати, де краще вішати годівничку і чим частувати пташок ми запросили з лекцією орнітологиню Ганну Кузьо.

Також ми підготували книгу, корисний смаколик і скретч-листівку "Добрих справ". Вона підкаже дітям, як почати робити гарні вчинки, адже навіть маленькі добрі справи покращують світ. Всього ми відправили більше тисячі подарункових наборів.

Щоб Святий Миколай почув усі-усі дитячі мрії, наші спеціалісти та спеціалістки стали його помічниками. Батьки маленьких Intellias-івців могли замовити святковий онлайн-дзвінок, на якому наші ІТ Миколайчики в урочистому вбранні вітали дітлахів. Всього за день 5 Святих Миколаїв зробили 67 дзвінків та привітали 91 дитину наших спеціалістів. Наші колеги, які перевтілилися у Святих Миколаїв, діляться своїми враженнями:

Віталій, Employee Experience Project Manager 

Дитячі посмішки і радість то моя любов і натхнення! Я отримав у відповідь море позитиву”. 

Ігор, Middle Graphic Designer 

Це був цікавий досвід. Дехто розпитував у мене після дзвінків, як я витримав всі ті віршики. Для мене це дивне запитання, бо посмішки дітей, їхня залученість тільки додавали енергії. Відчуття, що ти можеш долучитись до чудової місії добра, свята і позитиву, окриляє. Віднедавна я беру участь у курсах імпровізації, тому для мене це була хороша практика”. 

Іван, Delivery Manager / Head of Department 

“Це був просто колосальний досвід і неймовірне море емоцій! Діти дали такий заряд позитиву, що вистачить надовго:)  Їхні непідробні емоції та усмішки просто безцінні”. 

15 грудня у галереї львівського офісу ми відкрили благодійну виставку-аукціон дитячих малюнків з роботами дітей наших спеціалістів. На 50 малюнках від 44 дітей зображене добро у різних його проявах. До 12 січня усі роботи можна буде придбати на благодійному онлайн-аукціоні в межах компанії. Вилучені з виставки кошти в рамках акції "ІТ-Миколай" ми передамо на допомогу онкохворим дітям.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує 2400 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».