Intellias став партнером віртуальної естафети SDG RELAY 2020

03.07.2020 Україна

Intellias став одним з 50 брендів-амбасадорів Глобальних Цілей сталого розвитку. Ми хочемо бачити українські міста сучасними, сталими та екомобільними, тому стали ІТ партнерами першої в Україні віртуальної естафети SDG RELAY. 

25 вересня забіг об’єднає 2500 команд від компаній-амбасадорів та індивідуальних команд. Команди складатимуться з 4-х осіб. Кожен учасник впродовж доби має пробігти або пройти будь-яку відстань в будь-якому куточку України.

Цим забігом організатори – ГО «Startup Kyiv» – відзначать 5-ту річницю заснування Глобальних Цілей Сталого Розвитку. Резолюція, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН, включає 17 пунктів. Вони охоплюють сферу кліматичних змін, стале споживання, економічну нерівність, інновації та інші сфери. 

«Підтримка сталого розвитку міст – основний фокус CSR стратегії Intellias. Ми давно відомі як велодружня компанія, а одна з наших ключових експертиз – розробка програмного забезпечення для автомобільної галузі, в тому числі для електромобілів та самокерованих машин. Ми хочемо застосувати цей унікальний досвід для розвитку ecomobility в Україні. 

Я переконаний, що досягнення сталого розвитку вимагає об'єднання зусиль не лише країн, а й бізнесу та суспільства. Тому ми раді бути ІТ-партнерами забігу SDG RELAY 2020. Ця ініціатива популяризує Цілі сталого розвитку, ухвалені ООН, і розвиток інновацій та підприємництва в Україні. Пишаємось компаніями, які консолідуються навколо цієї ініціативи», – зазначив Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias.

Окрім популяризації Цілей сталого розвитку, забіг підтримує розвиток інновацій та підприємництва в Україні. Зібрані гроші організатори використають для освітніх програм молоді, яка працює над інноваційним вирішенням хоча б однієї з Цілей сталого розвитку

Детальніше про забіг та як взяти участь у ньому дізнавайся за посиланням

Про компанію

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми надаємо повний комплекс послуг розробки програмних продуктів, з розробницькими офісами у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та представництвами у Берліні і Кракові.

Компанія спеціалізується на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології.