Intellias відкриває три нові офіси в Польщі

23.03.2022

Intellias продовжує розширювати географію своєї присутності та відкриває нові локації у трьох містах Польщі: Варшаві, Вроцлаві та Гданську. Відкриття нових локацій заплановане на квітень-травень 2022 року. Загалом до кінця року Intellias планує збільшити команду у Польщі  щонайменше на 400 IT спеціалістів. У 2019 році компанія вже заснувала свій перший закордонний офіс у Польщі, який розташований у Кракові.  

«Ми надзвичайно вдячні нашим польським колегами, які надають Україні потужну підтримку в часи важких випробувань. Ми вже давно працюємо на ринку Польщі та продовжимо розвивати свій бізнес у країні, яка відома розвиненою ІТ спільнотою. Впевнений, що відкриття трьох нових офісів у Варшаві, Вроцлаві та Гданську сприятиме розвитку наших дружніх і професійних зв’язків та посилить позиції Intellias на глобальному IT ринку», – каже Віталій Седлер, CEO та співзасновник Intellias.  

Наразі у польській команді Intellias близько 200 спеціалістів та спеціалісток. З них – понад 130 колег релокувалися до Польщі після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Разом із тим, компанія також евакуювала до Польщі понад 300 членів родин спеціалістів та продовжує організовувати перевезення співробітниць та сімей співробітників.

Відкриття нових офісів не тільки надасть можливість знову об’єднати колег, але й забезпечить безперервність ведення бізнесу, а також посилить присутність компанії на польському та глобальному ІТ ринку. Крім того, ми розвиваємо бізнес в Україні. Команда Intellias продовжує працювати у безпечних областях країни, а наш львівський офіс залишається незмінним головним офісом компанії. На третину відкритих вакансій плануємо найняти спеціалістів з України. Завдяки синергії в роботі українських та польських локацій Intellias, компанія планує пришвидшити свій розвиток та позитивно вплинути на розвиток ІТ індустрії обох країн і, зокрема, посилити свій внесок в економіку України. 

У нових польських локаціях Intellias пропонуватиме спеціалістам долучатися до проєктів провідних компаній світу за різними напрямками, включно з IoT, Artificial Intelligence, Data Science, Cloud, DevOps, Big Data та іншими. Клієнти Intellias розташовані по всьому світу та найбільше представлені у таких доменах як Automotive, Telecom, FinTech та Transport&Mobility. 

Окрім нових офісів у Польщі, у планах компанії – відкриття офісів розробки у Хорватії, Колумбії,  Болгарії та в інших локаціях Європи, Латинської Америки та Азії. Також Intellias має представництва у Німеччині, США, Ізраїлі, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. 

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні та Польщі. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2021 та 2020 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine.