Intellias у п'ятірці лідерів національного рейтингу "Компанії, дружні до родин"

22.10.2021

Intellias – одна з найкращих компаній, дружніх до родин. Ми потрапили у п’ятірку лідерів серед усіх учасників національного рейтингу "Компанії, дружні до родин" від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ».

Експертне журі оцінювало політики та практики, що сприяють гендерній рівності на робочому місці та допомагають дотримуватися балансу роботи і сім’ї. Серед основних критеріїв дослідження були: наявність відповідної корпоративної культури в компанії, організація робочого місця і графіку, наявність програм та заходів соціальної, а також матеріальної підтримки працівників та працівниць, які мають родини. Також в рамках рейтингу нас відзначили за підтримку відповідального батьківства. 

У межах нашої компанії ми розвиваємо одразу кілька таких програм. Одна з них — це гнучкий графік, що дозволяє планувати свій день з урахуванням робочих та особистих задач. Також підтримуємо матерів – надсилаємо Baby Box з потрібними речами для малюка, пропонуємо матерям додаткові вихідні та фінансову підтримку.

До впровадження карантину улюбленою послугою наших спеціалістів та спеціалісток із дітьми були дитячі кімнати з нянею у київському, львівському та івано-франківському офісах. Взимку дитячою кімнатою в Івано-Франківську користувались не лише місцеві члени команди, а й спеціалісти з інших офісів Intellias, які приїжджали відпочити в зимових Карпатах.

Через пандемію Covid-19 ми створили кілька програм, щоб зміцнити здоров’я наших спеціалістів та допомогти їм адаптуватися до нових умов праці. Перш за все ми запропонували спеціалістам та їхнім родинам пройти курс вакцинації від коронавірусу. Додатково усім Intellias-івцям оформили страхування від Covid-19.

З початком карантину більшість спеціалістів Intellias працюють з дому. Тож ми розробили концепцію IntelliSmartWorkplaces, відповідно до якої співробітники можуть обирати найбільш зручний для них формат роботи: працювати з офісу, з дому або поєднувати. Відповідно, всі робочі місця в офісі розділили на три типи: hot desks, fixed desks та shared desk.

Також з’явився додатковий пакет компенсацій "Mental health", який включає повну або часткову компенсацію консультаційних послуг психотерапевтів. А ще впровадили сервіс IntelliCare, що дозволяє безкоштовно відвідати психотерапевта двічі на квартал.

"Ми не втомлюємось нагадувати про те, що головна цінність Intellias — людяність. Саме нею ми керуємось в щоденній роботі та під час кризових ситуацій, намагаючись забезпечити найкомфортніші умови для спеціалістів та спеціалісток. І ці намагання успішні, адже зараз рівень лояльності та залученості співробітників в життя компанії є одним з найвищих за всю нашу історію. Ми продовжуємо вдосконалюватись і найближчим часом анонсуємо ще декілька проєктів, спрямованих на підтримку жінок в Intellias" — розповідає Роман Гапачило, VP Talent Management в Intellias.

Ми й надалі будемо розвивати програми з підтримки родин, адже віримо – в непрості часи саме бізнес має брати на себе відповідальність за благополуччя своїх спеціалістів та спеціалісток.

 

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».