Intellias у десятці найбільших ІТ компаній та в лідерах зростання – рейтинг DOU

16.08.2022

Святкуємо усією командою - Intellias знову серед лідерів рейтингу “50 найбільших ІТ компаній України”, який двічі на рік складає редакція DOU. Станом на липень 2022 року наша команда зросла до понад 2600 людей. Це дозволило Intellias посісти 9 місце у цьому дослідженні. Торік ми також посіли 9 місце серед найбільших IT компаній країни, а у 2020 році – 13 місце.

Переглянути деталі рейтингу можна за посиланням.

Ми розширюємо команди спеціалістів та наймаємо таланти по всьому світі. Наразі в компанії відкриті понад 250 вакансій, з яких більші частина – для українських спеціалістів та спеціалісток. Ми шукаємо таланти, які працюють із різними мовами програмування та технологіями. Зокрема, маємо відкриті вакансії для Java, DevOps, AQA, Python та інших інженерів. Компанія продовжує нарощувати експертизу у сферах Automotive, FinTech, Telecom, MedTech та Digital.

Попри війну та економічні виклики, ми впроваджуємо стратегію глобального зростання й відкриваємо нові розробницькі центри як в Україні, так і за її межами. Навесні ми відкрили офіс в Ужгороді, де одночасно можуть працювати 40 спеціалістів та спеціалісток. Тоді ж запрацювали одразу три нові офіси у Польщі, а саме у Варшаві, Вроцлаві та Гданську. Розробницькі центри Intellias також з’явились у Болгарії, Хорватії, Іспанії та Португалії. Невдовзі плануємо відкрити офіси у Колумбії та Індії. 

Intellias регулярно отримує відзнаки за найкращі умови праці. Минулого року нашу компанію визнали найкращим роботодавцем серед великих сервісних компаній за версіями DOU, Forbes та EY Ukraine. Також у 2021 році Intellias потрапив у п’ятірку лідерів серед усіх учасників національного рейтингу "Компанії, дружні до родин" від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». Крім того, компанія двічі отримувала звання «Велопрацедавець року» від UCycle.

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2600 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. У 2022 році Intellias вчетверте увійшов до списку найкращих сервісних IT компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100.  

Про Dou.ua 

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал раз на рік проводить дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ компаній. Двічі на рік портал публікує оновлений з 50 найбільших компаній в українській ІТ індустрії.