Intellias поділився експертизою з працівниками МОН

22.01.2021 Україна

Intellias ділиться експертизою з Міністерство освіти і науки України. Юлія Глушко, Senior Business Analyst компанії, 21 січня провела для працівників МОН тренінг з бізнес-аналізу.

Вона розповіла про роль та вимоги до бізнес-аналізу на проєкті. Також учасники тренінгу слухали про те, що таке вимоги в бізнес-аналізі, про їхню структуру, процес управління та техніки виявлення вимог. Окрім того, говорили про створення користувацьких історій та нотації по візуалізації бізнес-процесів.

Ми раді ділитися експертизою, яку розвиваємо уже 18 років. Сьогодні ці знання допомагають нашим клієнтам, а завтра – можуть стати причиною змін в усій системі української освіти. Виступ Юлії Глушко відбувся у рамках спільного проєкту IТ Ukraine Association та заступника керівника МОН Артура Селецького. Це щотижневі курси для співробітників МОН від фахівців провідних IT-компаній в Україні. Вони допоможуть службовцям розвивати hard & soft skills, а також більше розкажуть про специфіку роботи IT-індустрії.
 

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».