Intellias на IT Arena 2018

30.09.2018 Львів

29 вересня -1 жовтня 2018 року у Львові вже вп’яте пройшла найбільша ІТ-конференція Східної Європи — IT Arena, співорганізатором якої цьогоріч став Intellias.

Щороку конференцію відвідує кілька тисяч ІТ-експертів, програмістів, керівників ІТ-компаній, засновників стартапів зі всього світу та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Перші два дні конференції відбуваються на стадіоні “Арена Львів”, а на третій день більше 50 технічних мітапів проходять у центрі міста.

Цього разу Intellias вперше доєднався до оргкомітету конференції, у ролі співорганізатора та спонсора. Прийнявши такий непересічний виклик, ми віримо, що стали частиною важливих для індустрії кроків на шляху її розвитку.

На другий день конференції з доповіддю “Digital Transformation for Automotive Industry: Hype or Hope?” виступив Ігор Стареправо, Senior Delivery Director в Intellias. Конференцію також відвідав запрошений Intellias спікер Sebastian Gier, який представляв компанію BMW. У своїй доповіді від розповів “How design drives future mobility experiences”.

І яка ж участь у конференції без подарунків? Відвідувачів IT Arena цьогоріч ми потішили стильними брендованими сувенірами. Дотримуючись традицій велодружньої компанії, ми також розіграли серед усіх охочих мега-подарунок — електробайк. Переможницею стала учасниця конференції з Харкова.

Ми дякуємо усім відвідувачам, які завітали поспілкуватися з нами до нашого яскравого стенду.

До зустрічі наступного року на IT Arena!