Intellias на IT Arena 2019

01.10.2019 Львів

Участь в IT Arena для нас як партнера та співорганізатора – великий і важливий проект, якого ми чекаємо щороку і ставимося до нього з особливою віддачею.

Як співорганізатори цьогорічної конференції, цього року ми долучилися до формування технічного потоку найбільшої технологічної події у Східній Європі. Ми запросили 9 спікерів світового рівня, експертів із Automotive, FinTech Big Data і Machine Learning.

На IT Arena 2019 ми вперше презентували власну розробку на спецільно виділеному для цього Tech Corner. У режимі реального часу ми презентували рішення Walker RoadSafe, яка вираховує ризик зіткнення автомобіля з пішоходом. Щиро радіємо, що багато інженерів цікавилися технічними деталями реалізації системи.

Дотримуючись традиції, ми розіграли велоподарунок – стильний електрофетбайк. Вітаємо переможця з Харкова!

А в останній день конференції наші експерти ділилися з усіма охочими своїми напрацюваннями та досвідом на мітапах, які проходили в центрі міста. Усі учасники конфереції, попредньо зареєструвавшись, мали змогу послухати доповіді про еволюцію геоінформаційних технологій, про Scrum та з якими типами проектів він не працює, про побудову культури в команді, вбудовані навігаційні системи в автомобілях та як уникнути проблем, які з’являються під час автоматизованого тестування.

Спеціально до IT Arena ми розробили тематичну маску для Instagram Stories під назвою Robohuman і дякуємо усім, хто її випробував!

Дякуємо, що підходили до наших стендів, знайомилися з компанією і проектами, брали участь у наших інтерактивах, і дякуємо за яскраві фото на нашій фотозоні!

Light up this world with Intellias!

Leave your trace.