Зустріч лідерів ІТ компаній з Прем’єр-міністром України

25.04.2018 Київ

24 квітня відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з керівниками ключових українських ІТ-компаній. Подію організувала Асоціація «ІТ Україна» і Intellias на ній представив COO та Co-Owner компанії – Михайло Пузраков.

На зустрічі обговорювалися перспективи розвитку галузі та допомоги влади в цьому процесі.  

«Те, що ІТ зростає – це позитивний сигнал наших конкурентних можливостей. Минулого року ви зросли на 20% і цього року план не менший – це також позитивний сигнал. Потрібні подальші кроки – по дерегуляції, підготовці кваліфікованих кадрів. Маємо вигравати конкурентну боротьбу», – сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

«Я позитивно оцінюю цю зустріч. ІТ-галузь, яка в 2017 році принесла країні 3,6 млрд дол., стала помітна на рівні держави. Уряд розуміє, що для подальшого успішного росту галузі важливо забезпечити стабільність умов ведення бізнесу, зокрема сфери податкового регулювання, та невтручання у діяльність ІТ-компаній. Важливо, що Прем'єр-міністр радиться з представниками галузі перед тим як прийняти рішення, які можуть мати вплив на ІТ-сферу. Він готовий приймати їх спільно з ІТ-асоціацією, або навіть на основі пропозицій від неї, якщо це стосується, наприклад, питань покращення якості технічної освіти», – поділився Михайло Пузраков, COO та Co-Owner Intellias.

Спільна робота бізнесу та держави у напрямку розвитку кадрового капіталу, наголосили учасники зустрічі, допоможе привести українську технічну освіту до вимог сучасного динамічного світу, налагодити обмін досвідом з іноземними колегами та зробити Україну більш привабливою в аспекті глобальної конкуренції за високоякісні кадри.